Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bepanthol ÇiçekSepeti’nde!

Tüm dünyada 75 yıldan uzun süredir cilt bakım alanında tecrübesi olan Bayer’in sahip olduğu Bepanthol, cilt bakımı konusunda güvenilir ve uzman bir markadır. Köklü bir geçmişi olan Bepanthol yıllardır Bayer uzmanlığı ve titizliği ile hazırlanmış ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki tüketicileri ile buluşturuyor.

Yıllar içinde geniş ürün yelpazesi ve cilt bakımı alanındaki uzmanlığını, farklı cilt bakımı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik inovatif çözümler sunarak kuvvetlendiren Bepanthol ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Cildinizi Bepanthol ile Yenileyin

Her yaştan kullanıcı için zengin içerikli krem ve bakım ürünü geliştiren ünlü marka, ürünlerinin cilt sağlığını destekleyen, yenileyici ve onarıcı bakım etkileriyle de beğeni kazanıyor. Provitamin B5 olarak bilinen dekspantenolün nemlendirici gücünden yararlanan Bepanthol ürünleri, cilt vitamini olarak da anılan Provitamin B5 ile cildin doğal bariyer fonksiyonunun korunmasında görev alıyor. Cilt bakımındaki uzmanlığı ve cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerden Provitamin B5 içeriği ile tüm Bepanthol ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Bepanthol onarıcı bakım merhemi, vücut losyonu, yüz kremi, dudak bakım kremi, güneş koruyucu bakım çeşitleri, anne ve bebek ürünleri, dikiş izi görünümünü azaltan kremler, nemlendirici kremler ve onlarca farklı bakım ürünü; ihtiyacınıza en uygun ürünleri evinizin konforunda satın alabilmeniz için ÇiçekSepeti’nde. Tüm uygulamalar sonrasında cildin yumuşaklık kazanmasını sağlayarak çatlak oluşumu, pullanma, kuruluk gibi problemleri gideren ürünler, cildin nemlendirilmesine katkıda bulunuyor. Ayrıca kaşıntı gibi cilt hassasiyetleri yaşayanlar için kaşıntıları 30 dakika içerisinde giderebilen bakım kremleri de cilt bakımı ürünleri içerisinde olmazsa olmazlardan.

Vücudun çeşitli bölgelerine özel olarak hazırlanan gece ya da gündüz kremleri, 30 gr, 50 gr, 75 gr, 100 gr gibi farklı ölçülerde satışa sunuluyor ve seyahat boyu ya da klasik boy şeklinde satın alınabiliyor. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak avantajlı Bepanthol ürünlerini sepetinize ekleyerek doğru cilt bakımının keyfini sürebilir, üyelere ve online alışverişe özel fırsatları ÇiçekSepeti ile yakalayabilirsiniz!