İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Berg ÇiçekSepeti’nde!

Hollanda’nın küçük bir kasabasında yaşayan bir gencin hayalindeki pedallı Go-Kart aracını tasarlama ile başlayan serüven, 30 sene içerisinde global bir dünya markası haline geldi. Günümüzde 60’ın üzerinde ülkeye ihraç edilen Berg, hem ürünlerindeki başırılı dizaynıyla, hem de kaliteye verdiği önemle, başta Avrupa olmak üzere dünyanın her bölgesinde güvenin ve kalitenin adı oldu.

Miniklerin aktif bir oyun zamanı yaşamasını, eğlenirken öğrenmesini ve hareketli bir yaşamı benimsemesini sağlayan Berg ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Minikler İçin Hayat Berg Ürünleriyle Hareketli ve Eğlenceli

Her yaşa uygun birçok alternatif ürüne sahip Berg, yaptığı lisans anlaşmaları ile model ağını geliştirmektedir. Pedallı Go-Kart araçlarının yanında, farklı kalite ve modelleri ile trambolini de bambaşka bir boyuta taşıyan Berg’de, ister bireysel ister profesyonel kullanım için her türlü ihtiyaca yönelik ürünler bulabilirsiniz. Go-Kart modellerinde kişisel kullanım ürünlerinin yanısıra, trafik okulları, kiralama noktaları, okul ve yuvalar için de profesyonel ürünler sunan Berg, sağladığı yüksek kalite sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı garantiliyor.

Düşük yatırım maliyeti ve az bakım giderleri ile kiralama noktası oluşturmak ve hareketli eğlenceye kazançlı bir yatırım yapmak isteyenler için profesyonel ürünler, harika dizayn ve kalitesiyle alternatifsiz seçenekler sunuyor.

Çocuğunuzu, sizin için önemli olan minikleri ve öğrencileri mutlu edecek, eğlenceli ve motor gelişimi destekleyen Berg ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Online alışverişe özel avantajlı fiyatları kaçırmamak için hemen web sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.