İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Berghoff ÇiçekSepeti’nde!

Berghoff, dünya çapında çekici tencere ve mutfak gereçleri yaratan, günlük yemek pişirme deneyimine bir avantaj sağlayan sofistike mutfak tasarımları yaratan, üreten ve dağıtan uluslararası bir markadır. 1994 yılında Berghoff’un kuruluşundan bu yana topladığı pazar bilgisi, ürün bilgisi ve uzmanlığıyla kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkaran ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Her biri özenle seçilmiş, özel üretim ürünleriyle dünya çapında ünlü markanın ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması ile inceleyebilirsiniz.

Mutfağa Sanat Katan Berghoff Ürünleri

Berghoff, yemek pişirmeye ve detaylara olan tutkusunu keskin bakış açısıyla birleştiriyor. Hem estetik hem de işlevsellik açısından kullanıcılar arasında en çok tavsiye edilen Berghoff ürünleri, her mutfağa tasarım ve yenilik getirir. Berghoff, iyi tasarımları mümkün olan en iyi fiyata getirir ve ilk taslaktan son ürüne kadar, eksiksiz ve kaliteli ürün yelpazesi ile eksiksiz bir pişirme deneyimi sunar. Siz de mutfak deneyiminizi en üst kaliteye taşımak için indirimli Berghoff ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Berghoff ile size günlük yemek pişirme maceralarınız için değil, her gün için doğru malzemeleri sağlayan kullanım ömrü uzun bir markaya sahip olursunuz. Berghoff ürünleriyle miniklerden tecrübeli şeflere kadar, sınırlı veya daha geniş bir bütçe için mümkün olduğunca çok insan için fonksiyonel çözümler sunmayı hedefliyor. 5 koleksiyonuyla her pişirme tarzına hitap eden ve tüketiciler ile birlikte büyüyebilecek çok yönlü bir ürün yelpazesi sunuyor.

Mutfağınız için en iyi yatırımlardan biri olan Berghoff ürünleriyle en güzel sofraları, en pratik şekilde hazırlayabilir, en basit yemekleri bile mutfak sanatına dönüştürebilirsiniz. ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek alışverişinize hemen başlayabilir, dilediğiniz Berghoff ürününe birkaç adımda sahip olabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.