Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Berjerler

Oturma odası mobilyalarından biri olan berjer, ortama konfor ve şıklık katan parçaların başında gelir. Yüksek sırt bölümü, geniş oturma kısmı ve kolçaklı tasarımıyla rahat yaşam alanlarının anahtarı haline gelen berjerler, farklı ortamlarda da kullanılabilir. Oturma odaları, çalışma odaları, yatak odaları ve gerektiğinde bebek odalarında rahat bir dinlenme alanı yaratmak için ideal olan berjerler, farklı model ve tasarımları ile ÇiçekSepeti’nde yer alır.

Şık ve Modern Berjer Modelleri

Berjer modelleri arasında farklı zevklere hitap eden birçok modeli bulabilirsiniz. Mobilya trendlerine uygun yenilikçi modeller kumaş çeşidi, oturma yüksekliği ve ayak tasarımlarıyla değişiklik gösterir. İstiridye tipi berjerler şık sırt bölümü ve geniş oturma kısmıyla fark yaratır. Genellikle iç mekanlarda tercih edilen modeller hem rahatlığı hem de şık renk seçenekleriyle oturma köşesi oluşturmak için ideal bir tercihtir.

Modern berjer modelleri arasında kafe tipi ürünler dikkat çeker. Kalın dolgulu kol tasarımıyla konforlu bir oturma deneyimi sunan berjerler lacivert, krem, sarı, pembe gibi renklerin canlı tonlarıyla dikkat çekiyor. Birinci sınıf ithal kumaştan üretilen berjerler, silinebilir kumaş dokularıyla esnek bir kullanım sunar. İster iç mekanlarda istenirse balkon, teras gibi dış mekanlarda kullanıma elverişlidir. Tek tek veya ikili üçlü parçalar halinde oturma alanı oluşturmak için de ideal olan ürünler, dayanıklı iç tasarımıyla uzun yıllar kullanılabilir. Berjer modelleri arasında kolsuz ürünler de yer alır. Kolsuz berjerler daha az yer kaplayarak dar alanlarda oturma köşeleri oluşturmak için kolay çözümler sunar. İç mekânda sandalye olarak da tercih edilebilen ürünleri modern renkleri ve biçimleriyle salonda veya mutfakta kullanabilirsiniz.

Ortama Enerji Katan Renkli Berjerler

Tekli berjer modellerinin yanında fiskosla birlikte takım halinde satılan baskılı ürünler ve desenli berjerler bulunur. Fiskos setleri iki adet berjer ve bir adet yuvarlak fiskos çeşidinden oluşur. Silinebilir kadife kumaş üzerine baskılı tasarımlarıyla fark yaratan modeller, özel konseptlere sahiptir. Çiçek desenlerinden karışık eskitme görünümlü nostaljik motiflere kadar birçok farklı seçeneğine sahip ürünü bulabilirsiniz. Ahşap ayaklı tasarımı ve yuvarlak fiskos masasıyla yenilikçi ve modern tasarıma sahip olan setler, şıklığı evlerinize taşımanıza imkân verir. Çay seti olarak ideal bir kullanım sunan ürünleri hem iç hem de dış mekânda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda setler arasında sallanan sandalyeli modelleri de bulabilirsiniz. Desenli berjer modelleri arasında etnik desenlerin öne çıktığı ürünler dikkat çeken parçalardan biri olur. Farklı kumaşlar, çiçek desenleri ve tezat canlı renklerinin birlikte kullanıldığı modeller, retro dekorasyon stiline sahip ortamlar oluşturmayı sağlar. Desenli berjer modellerini genellikle yeşil-lacivert, sarı-pembe, siyah-lacivert gibi renkler eşliğinde bulabilirsiniz.

Klasik Şık Berjerler

En çok tercih edilen berjer modellerinden bir diğeri klasik tasarıma sahip ürünlerdir. Sırt kısmı yüksek klasik berjer modelleri genelde salonlarda, yatak odalarında ve çalışma odalarında dinlenme köşeleri oluşturmak için kullanılır. Ayak pufuyla tamamlandığında konforlu köşeler oluşturmaya imkân veren modellerin gri, kahverengi gibi renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Klasik ürünler arasında deri berjerleri inceleyebilirsiniz. Deri berjerler, büro tipi koltuklar arasında yer alıp ekolojik suni deri kaplamadır. Rokoko stili dekor anlayışına uygun deri modelleri, işyerlerinde de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kasnak halinde cilalamaya hazır berjerleri tercih ederek evinizin veya işyerinizin dekorasyonuna uygun olarak yaptırabilirsiniz. Metal iskeletli berjer çeşitleri ise zarif ve yalın tasarımlarıyla fark yaratır. Yumuşak ve konforlu oturma yüzeyleriyle minimal stillere çağrı yapan metal iskeletli berjerleri ve daha birçok berjer modellerini ÇiçekSepeti’nden kolayca inceleyebilir bütçenize uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.