İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Beşik

Ebeveynlerin bebek bakımında kullandığı ürünler, günü kurtaran roller edinebilirler. Yeni anne ve baba olanlar için hayatı kolaylaştıran ürünler çok önemlidir. Bebek bakımında en çok zorlanılan nokta ise herkesin tahmin edeceği gibi gece uykularıdır. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için kaliteli ve derin bir uyku çok önemlidir. Beşik seçimine dikkat ederek bebeğinizin huzurlu geceler geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin içinde uyuduğu beşik modellerinde en önemli unsur güvenliktir. Bebeğinizin güvenli bir ortamda olduğunu bilirseniz günlük işlerinizi tamamlamak sizin için çok daha kolay olur. Bu nedenle bebeklerin ilk aylarda yaptığı istemsiz hareketlerde zarar görmemesi için beşiğin koruma detayları olması gerekir. Sallanan, çekmeceli, karyolaya dönüşebilen, oyun alanı olarak kullanılabilen büyüyen beşik çeşitleri ile bebeğinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin bebek beşik sayfasında sunduğu özel ürünler ile bebeğinizin kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamasını sağlamanız artık çok daha kolay! Büyüyen beşik modelleri ile bebeğiniz rahatlıkla uykusunu alabilecek.

Sallanan Beşik Modelleri ile Anne Şefkati

Bebekler doğdukları andan itibaren hafif bir modda sallanmayı sever. Uykuya dalmayı kolaylaştıran sallanan beşik çeşitleri, erkek ve kız bebeklerine uygun renklerde seçenekler sunulur. Kız bebekler için genellikle pembe, erkek bebekler için ise mavi renkleri en çok tercih edilen renklerdir. Sallanan beşik modellerini bebeğiniz ayaklanma yaşına gelene kadar güvenle kullanılabilir.

Sallanan beşik modelleri;

  • File detayları ile hava sirkülasyonu sağlar.
  • Kilit sistemi ile sabitlenebilir.
  • Emniyetli ve çıkarılabilir kılıfı sayesinde güvenli kullanım sunar.
  • File bebek penceresi olan çeşitleri ile bebeğinizi uyurken izleyebilmenize fırsat verir.
  • Kaymaz plastik ayakları zemine tam otururken ve tehlike oluşturmaz.
  • Geniş iç yatağa sahip alternatifleri ile bebeğinizin rahat bir uyku uyumasını sağlar.

Sallanan beşikleri doğumdan sonraki ilk aylarda güvenle kullanabilir; sineklik ve tül cibinlikleri sayesinde ise bebeğinizin hassas cildini sinek ve haşerelerden koruyabilirsiniz.

Oyun Alanı Olan Beşik Çeşitleri

Bebeğinizin ilk adımlarını attığı ve emeklediği gelişme dönemlerinde hareketli yapısına uygun olarak oyun alanı olarak kullanılan beşik çeşitlerini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Destek minderleri ve yastıkları ile koruma sağlayan bu bebek beşik türleri bebeğinizin ekstra güvenliğini sağlar. Organik pamuk dolgulu yatakları ile oyun alanı beşikleri, bebeğinizin oyun oynarken ve uyurken rahat etmesine yardımcı olur. Ayrıca antialerjik ve antibakteriyel kumaşlardan üretilen yatakları sayesinde bebeğinizin sağlıklı gelişimine fayda sağlar. Bebeğinizin büyümesine uygun şekilde ayarlanabilen ebatları sayesinde uzun süre kullanılabilir ve terletmeyen esnek kumaşı sayesinde bebeğinizin cildine nefes alma imkanı verir. Bu tarz bebek beşikleri kolay toplanan ve çok yer kaplamayan kompakt yapısı sayesinde yolculuklarınızda yanınızda götürebilirsiniz. Açık hava oyunlarında, sahil kenarında, yazlık bahçesinde ve bebeğinizin odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Konforlu Alt Bezi Değiştirme Deneyimi

Bebeklerin alt bezi değiştirme zamanları bazen sizin için zorlu bir sürece dönüşebilir. Hareketli yapıları nedeniyle bebeklerin yatarak sabit kalması pek mümkün değildir. Annelerin işlerini kolaylaştıran alt açma modülü ile bebeğinizin altını artık kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Modül üzerindeki gözler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bebek bezi, pişik kremi, pudra ve losyon gibi ürünleri tek bir yerde toplayabilirsiniz. Bebeğinizin güvenliği için kenar ve köşeleri yuvarlak hale getirilen alt açma modülleri ile bezleme işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. %100 ahşaptan üretilen bu modüller, bebeğinizin cildine zarar vermemesi için pürüzsüz hale getirilmiştir. Bebeğinizin sağlığına zararlı olabilecek herhangi bir madde kullanılmadan üretilir. Her yöne dönebilen tekerlekleri sayesinde dilediğiniz yere çekebilir, çekmece ve rafları sayesinde bebeğinizin alt değişiminde gerekli olan tüm ürünlere tek bir hareketle ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin odasındaki eşyalarla anında uyum sağlayan modüller ile çocuk odası dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Bebek odası takımlarına uygun bir tasarıma sahip olan bu ürünler ile bebeğinizin huzurlu ve güvenli bir gün geçirmesini sağlar.

Siz de bebek bakımında ihtiyaç duyduğunuz, bebeğinizin odasında mutlaka olması gereken beşik modelleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, bebeğinize ve evinizin dekorasyonuna en uygun olan alternatifleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Beşik aksesuarlarından beşik sallama aparatı, beşik uyku seti veya ahşap bebek beşik çeşitlerini ÇiçekSepeti'nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.