İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Beşiktaş ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz?

Beşiktaş ve çevresine çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! 
Çiçek Sepeti'nin yüzlerce çeşit çiçek seçeneğinden dilediğinizi seçip Beşiktaş ve çevresindeki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Verdiğiniz siparişi tazehaliyle aynı ya da istediğiniz günde teslim ediyoruz! Üstelik siparişinizin teslimatında Beşiktaş ve çevresine ekstra yol ücreti de ödemiyorsunuz. Beşiktaş'a çiçek siparişi vermek için yapmanız gereken tek şey Ciceksepeti.com'a girmek ya da 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini aramak!

Beşiktaş ve çevresine göndermek istediğiniz çiçeğinizi dilerseniz oyuncak, balon veya boncuk gibi yan ürünlerle süsleyebilir, çiçeğinizin üstüne Çiçek Sepeti'nin sizin için tasarladığı şık not kağıtlarına duygularınızı yazıp ekleyebilirsiniz.

Beşiktaş'taki sevdiklerinizi mutlu etmek için adresiniz Çiçek Sepeti. Üstelik yalnızca Beşiktaş'a değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize güzel bir hediye almak ve onları şaşırtmak istediğinizde, alabileceğimiz en güzel hediye çiçektir. Çünkü çiçekler aşk, özlem ve tutku gibi tüm duyguları anlatmanıza yardımcı olur ve farklı alternatifleri olduğu için seçim yapmanızı kolaylaştırır. Seçiminizi yaparken kolayca sipariş vermek istediğinizde ise, Türkiye'nin en büyük online çiçek sitesi olan Çiçek Sepeti, her kategoride yüzlerce çeşit çiçeği sadece bir tık ile listeleyerek, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Beşiktaş’ta çiçek siparişi vermek istediğinizde de, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve yüzlerce çeşit çiçeğe en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Beşiktaş Çiçekleri

Bebek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi ya da Kuruçeşme Mahallesi farketmez… Eğer Beşiktaş’ta ikamet ediyorsanız, Beşiktaş çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’yle sadece bir tık kadar uzağınızda.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beşiktaş’a çiçek göndermek istediğinizde, mobil telefonunuzdan Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek veya web sitemizden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Beşiktaş Çiçek Sepeti

İlk çağlarda İasonion, daha sonraları Arheion’u, Daphne ve Ayios Mamas gibi isimlerle anılan Beşiktaş, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde de önemli bir yerleşim yeri olan İstanbul’un en “eski ve tarihi yerlerinden biridir. Birçok önemli devlet adamı ve yönetici Beşiktaş’ta ikamet ettiği için ilçede Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı gibi birçok saray; köşk, yalı, müze ve kasırlara rastlamak mümkündür. Tarihi bakımdan olduğu gibi kültürel bakımdan oldukça gelişmiş olan ilçe de; tiyatro, sinema ve alışveriş merkezi gibi birçok gezilip görülecek yer de vardır.

Her adımda tarihi ya da doğal bir güzelliğe rastlayacağınız Beşiktaş ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Beşiktaş ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Beşiktaş’ta sevdiklerinize çiçek göndermek işte bu kadar pratik. Siz de zamandan kazanmak, kampanya ve indirimlerden yararlanmak için hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize binlerce seçenek arasından en güzel aranjmanları gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.