Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Beslenme Çantası

Beslenme çantası çeşitleri özellikle okula giden çocukların öğle yemeklerini, meyvelerini ve kuru yemiş gibi atıştırmalıklarını yanlarında kolayca taşımalarına yarar. Okullardaki beslenme saatleri öğrenciler için çok önemlidir. Gün içerisinde ihtiyaçları olan tüm besinleri beslenme çantalarında taşıyan öğrenciler, beslenme saatinde bu besinleri keyifle tüketirler ve günlerine mutlu bir şekilde devam ederler. Beslenme çantalarına çoğunlukla kullanışlı termoslar da eşlik eder. Su veya meşrubat saklamaya yarayan bu termoslar da oldukça önemli bir görevi yerine getirir. Çeşitli desenlerde ve şekillerde üretilen beslenme çantası ve diğer aksesuar çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz!

Birbirinden Renkli Beslenme Çantası Tasarımları

Kız ve erkek öğrenciler için özel olarak tasarlanan beslenme çantaları neşeli görünümleriyle dikkat çeker. Çocukların ekranlarda görmeyi en çok sevdikleri süper kahramanlar ve çizgi film karakterleri beslenme çantalarında yerini alır. Erkek öğrenciler için süper kahramanlar, arabalar, kız çocuklar için prensesler ve çizgi film kahramanlarının yer aldığı beslenme çantaları sıklıkla tercih edilir. Okul çantalarıyla uyumlu olarak seçilebilecek olan beslenme çantalarına tercihe göre tost, sandviç, kurabiye, meyve, kuru yemiş gibi besinler koyabilirsiniz. Bu yiyeceklerin düzgünce taşınmasına yarayan beslenme çantası işlevsel sapları sayesinde elde taşınabilir veya kola asılabilir. Bu sayede kullanım açısından çocuklara rahatlık sağlar. Fermuarlı kapama sistemine sahip olan bu kullanışlı çantalar gün içerisinde ihtiyaç duyulan tüm yiyecek, içecek ve atıştırmalıkların tek bir yere güvenle saklanması bakımından önemlidir. Birden fazla bölmeye sahip olmalarıyla öne çıkan beslenme çantalarına ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Beslenme Çantalarının Ek Aksesuarları

Beslenme çantalarını tek başına satın alabileceğiniz gibi özel olarak oluşturulan beslenme takımlarını da tercih edebilirsiniz. Bu beslenme takımlarında su ve meşrubat için ayrı ayrı mataralar, beslenme kapları ve sızdırmaz kapaklı bardak mataralar yer alır. Bir beslenme saati için çocuğunuzun ihtiyacı olan tüm ürünleri bir arada bulunduran bu beslenme takımları, aynı zamanda onların görsel olarak da ilgisini çekecek şekilde tasarlanır. Orijinal lisanslı beslenme seti ile çocuğunuz beslenme saatini güvenle ve sağlıkla geçirir. Özel tasarıma sahip bu ürünlerle dökülme, sızdırma gibi durumlar meydana gelmez. Bazı beslenme çantalarının yanında termos da yer alır. Böylece çantada yiyecekler taşınırken termosa da ideal miktarda su koyulabilir ve çocuklarınız gün içerisinde rahatlıkla suyunu tüketebilir. Birçok bölmeye sahip beslenme kapları da kullanım kolaylığı sunmaları açısından tercih edilir. Her bir bölmeye ayrı yiyecekler yerleştirip kabın kapağını kapattığınızda çocuğunuz için oldukça işlevsel bir beslenme düzeneği oluşturmuş olursunuz. Bu kaplar kilitli bir kapak sistemine sahip oldukları için yiyeceklerin dökülme veya dağılma gibi durumları da söz konusu olmaz ve böylece çocuğunuz keyifle istediği yerde ve zamanda yemeğini yiyebilir.

Birbiriyle Uyumlu Sırt ve Beslenme Çantası Takımları

Okulda uyumlu gözükmeyi seven zevkli öğrenciler çanta takımlarına büyük ilgi gösterir. Aynı renk ve modele sahip olan bu takımlar sırt çantası, beslenme çantası ve kalem kutusundan oluşur. Öğrenciler sırt çantasına defter, kitap, not kağıtları, dosya gibi ders esnasında gerekli olan araç ve gereçleri koyabilir. Beslenme çantası ise sandviç, tost, yemek, atıştırmalıklar, kutu süt gibi besin maddelerini içerir. Kalemlik ise rengarenk kalem ve silgilerin saklanmasına yarar. Değişik renk alternatifleri bulunan bu okul çanta takımları uyumlu bir görünüme sahip olmayı seven öğrencilerin favorisidir. Okuldaki beslenme saatlerinin yanı sıra, çocuklar hafta sonu gidilen keyifli gezilerde de bu çantaları kullanabilir. Bir gezide veya piknikte istedikleri tüm yiyecekleri taptaze bir şekilde yanlarına taşıyabilirler. Tüm beslenme çantası seçeneklerine göz atmak ve evinizin rahatlığında güvenle sipariş vermek isterseniz ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!