İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bestpet ÇiçekSepeti'nde!

2015 yılından beri dört ayaklı dostlarınız için sağlıklı besinler üreten Bestpet markası, dostlarınızın ihtiyacı olan besin değerlerine sahip ürünleri şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Kedi ve köpekler için geliştirdikleri üstün kalite mamaları ile tercih edilen Bestpet markası, kuru mamaları ile sevimli dostlar tarafından da beğeniliyor. Dostlarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmesi için uzman ekibi ile sürekli gelişen Bestpet, farklı içerikteki mamaları ile her kedi ve köpeğin isteğine ve ihtiyacına yönelik üretim yapmaya devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı Bestpet ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlıklı Bestpet Ürünleri

Somonlu, karışık etli, biftekli, ton balıklı ve hamsili, kuzu etli, tavuklu, pirinçli… Hayvansal protein içeren Bestpet mamaları, sevimli dostlarınız için özenle hazırlanıyor ve paketleniyor. Farklı yaşlardaki kedi ve köpeklerin, farklı besin ihtiyaçlarının olduğunu bilen Bestpet markası; yavru ve yetişkin kedi ve köpekler için özel ürünler geliştiriyor. İndirimli Bestpet ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Bestpet marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Bestpet ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Bestpet marka mamalar, lezzeti ile sevimli dostlarınızı mutlu edecek. Siz de Bestpet ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Bestpet ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.