İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beyaz Çiçekler

Beyaz; sadeliğin, saflığın, hayallerin ve yüceliğin simgesidir. Beyaz çiçekler ile sevdiklerinize özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Orkideler, lilyumlar, gerberalar, güller, papatyalar ve daha farklı birçok çiçek aranjmanı ile değer verdiklerinizi mutlu etmeniz mümkün. Sevgililer Günü, yıl dönümü, doğum günü, Anneler Günü ve yılbaşı gibi özel günlerde beyaz çiçeklerin asaletinden faydalanabilirsiniz. Sadece özel günlerinizde değil içinizden gelen her an sevdiklerinize beyaz bir mutluluk armağan edebilirsiniz. Doğallığı sevenler için ahşap kütük saksıda, samanlar içinde ve kesme buketler şeklinde sunulan beyaz çiçekleri tercih edebilirsiniz. Sadeliği yansıtan beyaz çiçek aranjmanlarını, sevdiklerinize özel bir notla tamamlamanız mümkün. Mesaj ileten vazolar ile sunulan beyaz çiçek aranjmanları ile her günü özel bir zamana dönüştürebilirsiniz. Beyaz güller, beyaz orkideler ve beyaz kır çiçekleri aşkın en saf hali anlamını taşır. Çiçeklerin sihirli dilini çözmek için çiçek anlamlarını bilmeniz yeterli.

Beyaz Güller Bir Başka Güzel!

Tüm kadınların sevdiği çiçeklerden olan güller, her renkte güzelliğini ve zarifliğini korur. Beyaz güller ise bir başka güzeldir. Beyaz gül buketi veya saksıda, vazoda beyaz güller ile sevdiklerinize en içten duygularınızı gösterebilirsiniz. Yeni bir ilişki başlangıcında, kalp kırıklıklarını onarma, şans dileme gibi farklı zamanlarda beyaz güllerin samimi görünümlerinden ilham alabilirsiniz. Karton kutuda sunulan beyaz gül aranjmanı ile sevdiğinize bir kutu mutluluk göndermeniz mümkün. Dekoratif taşlar ve cam vazo içinde hazırlanan beyaz güller, en özel anları taçlandırır. Farklı sayılarda beyaz gül içeren çiçek buketleri ile sevdiklerini şımartabilirsiniz. Yanında ufak tatlıları, sevimli figürleri olan tasarımlar ile hem göze hem damak zevkine hitap edebilirsiniz.

Zarif ve Eşsiz Orkideler

En nadide çiçeklerin başında gelen orkideler, beyaz renkteki aranjmanları ile asaleti yansıtır. Zarif çiçekleri ile göz kamaştıran orkide tasarımları, aile üyelerine, arkadaşlara veya romantik ilişki yaşadığınız kişilere gönderilebilir. Eşsiz bir görünüm sunan beyaz orkideler farklı vazo ve saksılarda tasarlanır. Sayıları değişiklik gösteren orkidelerin bakımı kolay olduğu için iç mekanlarda rahatlıkla yaşar. Az ışıkla güzelliğini koruyabilen beyaz orkideler ile sevdiklerinizin her anını ölümsüzleştirebilirsiniz. Tek dal beyaz orkide ile değer verdiğiniz kişiye eşsiz olduğunu hissettirebilmeniz mümkün olur. Dekoratif vazolarda sunulan beyaz orkideler her ortama anında uyum sağlar. Asaleti yansıtan bu aranjman ile yaşadığınız ortamın atmosferini değiştirebilirsiniz. Kendinizi veya sevdiklerinizi ödüllendirmek için beyaz çiçek aranjmanları ideal bir seçenek oluşturur.

İçten ve Samimi Kır Çiçekleri

Beyaz papatyalar, gerberalar ve bahar yıldızı çiçeği buketleri ile baharın samimiyetini sevdiklerinize her mevsim yaşatabilirsiniz. Beyaz çiçeklerle farklı renkteki bahar çiçeklerini harmanlayan tasarımlar, neşe veren aranjmanlara dönüşür. Sevdiklerinizi motive etmek, yeni doğan bebeği kutlamak, evlenen çiftleri tebrik etmek, özür dilemek, sevdiğinizi söylemek ve şans dilemek için beyaz çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan kırmızı güllerin arasına harf oluşturmak için kullanılan beyaz güller, sizin için aşkın ismini belirtir.

Çiçekler ve renkler sevdiklerinize belirli duyguları çağrıştırır. Sevdiğiniz kişiye tüm güzel duyguları bir arada hissettirmek için karnaval hissi veren aranjmanları tercih edebilirsiniz. Farklı renkteki çiçeklerden oluşan ve özel kutusunda sunulan bu aranjmanlar, değer verdiğiniz kişiyi çok şanslı hissettirecek.

Düğün, nişan, açılış ve cenaze törenlerinde sık tercih edilen beyaz çiçeklerden hazırlanan çelenkler, sevdiklerinizin acı, tatlı her anında yanında olmanızı sağlar. Siz de sevdiklerinizin yaşadığı duygulara ortak olmak, varlığınızı hissettirmek ve destek olmak için beyaz çiçeklerden oluşturulan çelenkleri tercih edebilirsiniz.

ÇiçekSepeti, birbirinden güzel çiçek aranjmanları ile sevdiklerinizi her an mutlu etmeniz için yanınızda. Erişilebilir fiyat seçeneği, aynı gün teslimat ile içinizden gelen her an sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz. Mutluluk veren hediyeler için ÇiçekSepeti’nin tasarımlarını inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.