Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Beyaz Yılbaşı Süsü

Yeni yıl için geri sayım başladı! Yaşam alanlarınızı süslemek için en güzel dönem olan yılbaşında, evinizin dekorasyonunu da bir anda değiştirebilirsiniz. Yılbaşı dendiğinde akla kırmızı ve yeşil süslemeler gelse de, beyaz yılbaşı süsü de oldukça dikkat çekici oluyor. Oldukça şık ve zarif olan bu süslemeler, yeni yıl ruhunu sonuna kadar yaşatıyor. Yılbaşı ağacını süslerken, duvar dekorasyonunda ya da masalarınızı yeni yıla hazırlarken siz de beyaz renkli yılbaşı süslerini tercih edebilirsiniz. Yeni yıl dileklerinizi simgeleyen beyaz renk, aynı zamanda yeni başlangıçlar için sizi motive ediyor. Beyaz rengin masumiyeti, yılbaşı süsleri sayesinde yaşam alanlarınızı dolduruyor ve oldukça pozitif bir yeni yıl dönemi geçirmenizi sağlıyor. Siz de yaşam alanlarınızı beyaz yılbaşı süsü ile zenginleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Çiçeksepeti’nde yer alan yılbaşı süsleri arasından seçim yaparak evinizi ve ofisinizi yeni yıla hazırlayabilirsiniz!

Beyaz Yılbaşı Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Yılbaşı dendiğinde akla ilk olarak ağaç süslemek geliyor. Yılbaşı ağaçlarında genellikle kırmızı, yeşil ve gold tonda süslemeler yer alıyor. Peki yılbaşı ağacınızı beyaz renkli süslemelerle hazırlamayı hiç düşündünüz mü? Ağaç üzerine düşen kar tanelerini andıran bu süslemeler, gören herkesi büyüleyecek! Yuvarlak top, yıldız, Ren geyiği şeklinde tasarlanan beyaz yılbaşı süsü çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde! Yılbaşı kapı süsü çeşitleri de en çok tercih edilen süslemeler arasında yer alıyor. Beyaz renk ile hazırlanan bu süslemeler, herkesten farklı bir tasarım anlayışına sahip olduğunuzu gösteriyor. Siz de evinizin kapısına beyaz renkli kapı süsü asarak yeni yıl için hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

Beyaz yılbaşı süsü çeşitleri, duvarlara da çok yakışıyor. Duvar dekorunda kullanacağız keçe ya da kağıt süslemeler, özellikle yılbaşı akşamında istediğiniz atmosferi yakalamanızı sağlıyor. Yılbaşı masa süslemeleri de, son dönemdeki en popüler süslemelerden. Beyaz yılbaşı süsü çeşitleri, yeni yıl sofralarında da yerini alıyor. Özellikle beyaz keçeden üretilen kar tanesi şeklindeki süsler yılbaşı sofralarında da kullanılıyor. Dekorasyonda da beyaz yılbaşı süsü etkisini yaşatmanız mümkün! Genelde Ren geyiği, Noel Baba, yıldız, kar tanesi tasarımlarına sahip olan biblolar, yeni yıl ruhunu yaşatmanızı sağlıyor. Siz de Çiçeksepeti’ni ziyaret ederek hemen her alanda kullanabileceğiniz beyaz yılbaşı süsü çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek dakikalar içinde satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Beyaz Yılbaşı Süsü Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Yılbaşında klasik süslemelerden sıkıldıysanız ve bir farklılık arıyorsanız, beyaz yılbaşı süsü çeşitlerine yaşam alanlarınızda mutlaka yer açmalısınız. Görür görmez içinizi mutluluk ve huzurla kaplayan bu süslemeler ile yeni yıl coşkusunu yaşayabilirsiniz. Beyaz renkli süslemeler ile evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Özellikle İskandinav tarzı dekorasyon konseptini seviyorsanız, yeni yılda da tercihinizi beyaz renkten yana kullanmalısınız. Beyaz renk ile hazırlanan duvar süsü, yılbaşı ağacı süsü, masa süsü, dekoratif ürünler gibi birçok ürün çeşidini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz süs çeşitlerini sepetinize ekleyerek dakikalar içinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kağıt ve keçe süslemeler, top süslemeleri, fenerler, biblolar ve daha fazlası Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!