İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Beykoz Çiçek Siparişi

Beykoz ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Beykoz Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Beykoz ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Beykoz'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Beykoz ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Özel günlerde sevdiklerinizin hayatlarına renk katacak cıvıl cıvıl bir sürpriz arıyorsanız, bir buket çiçek onlar için en unutulmaz hediyelerden biri olacaktır. Neden mi? Çünkü çiçeklere yüklenilen duygular karşınızdakine hiçbir söze gerek duymadan geçer ve bu da içinde bulunduğunuz özel günü unutulmaz kılar.

Peki sevdiklerim için çiçek seçimini nerede ve nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, birçok kategoride listeleyeceği yüzlerce çiçek alternatifi ile en büyük yardımcınız olabilir.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Beykoz’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinizin hayatlarına renk katacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Beykoz Çiçekçileri

Kavacık, Acarlar Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi ya da Yalıköy Mahallesi farketmez… Eğer Beykoz’da ikamet ediyorsanız, Beykoz çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde sizi bekliyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beykoz’a çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Beykoz Çiçek Sepeti

Traklar, M.Ö. 900’lere kadar dayanan köklü bir tarihi bulunan Beykoz’a yerleşen ilk halk olarak karşımıza çıkar. Tarihsel süreçte birçok medeniyet için önemli bir yerleşim yeri olan Beykoz, İstanbul’da Osmanlı’nın fethettiği ilk yer olması sebebiyle de çok büyük önem taşır. O dönemde ava çıkacaklar için uygun alanları içinde barındırdığı için Osmanlı yöneticilerinin gözde mekânlarından biridir. Şu an Beykoz’un sembolü olan köşklerin bu bölgede ortaya çıkmasınız sebebi doğrudan bu av merakıdır.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Beykoz gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Anadolu Hisarı Kalesi, Otağtepe, Beykoz Korusu, Hidiv Kasrı, Yoros Kalesi, Yuşa Tepesi, Czestochova Meryem Ana Kilisesi, Zofia Rizi Anı Evi, Küçüksu Kasrı.

Her adımda tarihsel bir güzelliğe rastlayabileceğiniz Beykoz ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Beykoz ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Beykoz’da çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de çiçeklerle sevdiklerinizin hayatlarına renk katmak isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize duygularınızı anlatacak aranjmanı saniyeler içinde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.