Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Beylikdüzü Çiçek Siparişi

Beylikdüzü ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Beylikdüzü Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Beylikdüzü ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Beylikdüzü'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Beylikdüzü ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Sevdiklerinize duygularınıza tercüman olacak büyüleyici bir sürpriz yapmak isterseniz, her biri farklı bir duyguyu içinde barındıran çiçekler onlar için en unutulmaz hediyelerden biri olacaktır. Neden mi? Çünkü çiçekler duyguların sembolüdür ve hiçbir hediye ile anlatamayacağınız hislerin sevdiklerinize geçmesini sağlar.

Peki sevdiklerim için çiçek seçimini nerede ve nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, binlerce farklı aranjman seçeneği ile en büyük yardımcınız olabilir.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Beylikdüzü’nde çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve duygularınıza tercüman olacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Beylikdüzü Çiçekçi

Adnan Kahveci Mahallesi, Sahil Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi ya da Marmara Mahallesi farketmez… Eğer Beylikdüzü'nde ikamet ediyorsanız, Beylikdüzü çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde sizi bekliyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beylikdüzü’ne çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Beylikdüzü Çiçek Sepeti

Eski ismi bahçe anlamına gelen “Gardan” olarak anılan Beylikdüzü, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde orduların konakladığı bir yerdir. Bu sebepten dolayı tarihsel süreçte nüfusu yoğun bir yer olmamıştır. Bu dönemlerde fazla nüfus olmaması, size Beylikdüzü’nün tarihsel süreciyle alakalı yanlış bilgi vermesin, çünkü Beylikdüzü İstanbul'da MÖ kurulduğu bilinen iki antik kentin arasında kalır. 2008 yılına kadar Büyükçekmece’ye bağlı olan Beylikdüzü şu an bir ilçe konumundadır.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Beylikdüzü, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Beylikdüzü Yaşam Vadisi, Beylik Pazarı, Kavaklı Sahil Parkı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Tepecik Çamlık Piknik Alanı, Piri Reis Parkı, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi.

Özellikle düzenli yerleşimi ile ön plana çıkan Beylikdüzü ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Beylikdüzü ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Beylikdüzü’nde çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de çiçeklerin duygularınıza tercüman olmasını isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, duygularınıza tercüman olacak aranjmanı saniyeler içinde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.