İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Beyoğlu Çiçek Siparişi

Beyoğlu ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Beyoğlu Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Beyoğlu ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Beyoğlu'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Beyoğlu ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Sevdiklerinize hediye seçimi yaparken çok düşünmenize gerek yok. Çünkü aşk, özlem, zarafet, mutluluk ya da aklınıza gelebilecek her duyguyu çiçeklerle ifade edebilirsiniz. Bu yüzden hissettiğiniz tüm duyguları anlatabileceğiniz bir aranjman, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur. Bu seçimi yaparken Çiçek Sepeti’nin size yardımcı olacağı gibi…

Web sitemiz ya da uygulamamız üzerinden sadece bir tık ile ulaşabileceğiniz Çiçek Sepeti, birbirinden faklı aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Beyoğlu’nda çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve duygularınızı ifade edecek aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Beyoğlu Çiçekçi

Cihangir Mahallesi, Asmalı Mescit Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi ya da İstiklal Mahallesi farketmez… Eğer Beyoğlu’nda ikamet ediyorsanız, Beyoğlu çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkı ile size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Beyoğlu’na çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti birbirinden farklı ve renkli aranjmanlar ile en büyük yardımcınız olacak. Üstelik üyeliklik şartına gerek duymadan, uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebileceksiniz.

Beyoğlu Çiçek Sepeti

Bizans döneminde yerleşim alanı olmayan Beyoğlu, İstanbul’un fethinden sonra ilk yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir. O günden bugüne önemini koruyan ilçe, şu an İstanbul’un en önemli turistik yerlerinden biridir. Bugün bünyesinde barındırdığı oteller, sinemalar, tiyatrolar, yabancı kültür merkezleri, tarihi yapılar ve sanat galerileriyle; İstanbul’un tarih, kültür ve sanat kokan en canlı ve gözde semtlerinden biridir.

Tarih, sanat ve kültürel açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Beyoğlu, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Çiçek Pasajı, St. Antuan Kilisesi, Kılıç Ali Paşa Hamamı, Taksim Gezi Parkı, Ayia Triada Kilisesi, Galatasaray Lisesi, Masumiyet Müzesi, Galata Mevlevihanesi, Kamondo Merdivenleri, Pera Müzesi, Rahmi Koç Müzesi, Miniatürk, Galatasaray Hamamı, Aynalıkavak Kasrı.

Her bir köşesinde tarihin ve sanatın izlerine rastlayacağınız Beyoğlu ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Beyoğlu ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Beyoğlu’nda çiçek siparişi vermek işte bu kadar basit! Siz de sevdiklerinize olan tüm duygularınızı çiçekler ifade etmek isterseniz hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, tüm duyguları anlatabileceğiniz, size en uygun aranjmanı saniyeler içinde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.