İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beyzbol Sopası Bat Modelleri

18.yüzyılda ortaya çıkan beyzbol Amerikan kökenli bir spor olarak popülarite kazanır. 1846 yılında Amerika’nın New Jersey eyaletinde düzenlenen beyzbol maçı bu sporun ilk örgütlü müsabakası sayılır. Beyzbol temelde iki farklı takım oyuncularının birbirleri ile rekabet etmesine dayanır. Bir beyzbol maçında her iki takımda 9 olmak üzere toplamda 18 oyuncu bulunur. Takımlardan birisi defans diğeri ise atak pozisyonunda rekabet eder. Beyzbol maçlarının büyük çoğunluğu atıcı ve vurucu rollerini üstlenen oyuncular arasında geçer. Vurucu oyuncunun ekipmanı bat şeklinde ifade edilen beyzbol sopası olur. Oyunun gidişatını vurucunun beyzbol sopasına olan hakimiyeti belirler. Eğer beyzbol maçlarında kullanmak için kaliteli, sağlam ve dayanıklı bir bat satın almak isterseniz ÇiçekSepeti’ne bakabilirsiniz.

Orijinal ve Sağlam Beyzbol Sopaları

Beyzbol maçlarında kullanılan bat sopalarının kalitesi oyunun seyrini ve oyuncunun performansını etkiler. Bu nedenle oyuncular bat seçimine ayrı bir önem gösterirler. En iyisini, kullanışlısını ve uygun fiyatlı olanını bulmak isterler. Sağlam beyzbol sopası çeşitleri alüminyum, dişbudak ağacı ve ailanthus ağacı benzeri dayanıklı malzemelerden elde edilir. Son derece sağlam ve kaliteli olan sopalar çok zor kırılır. Beyzbol sopalarının özel malzemelerden yapılma tutma kısımları elin içerisinde kaymaz. Aksi takdirde elin içerisine tam oturmayan, sürekli oynayan veya kayan sopalar oyuncuyu yanıltabilir. Eğer doğru tercihi yapabilirseniz uzun süre aynı bat sopasını kullanabilirsiniz. Birçok kişi kaliteli ve oriinal ürünlere nereden ulaşacaklarını merak eder. İsterseniz orijinal beyzbol sopası çeşitlerini ve fiyatlarını ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Beyzbol Sopaları ÇiçekSepeti’nde

Kişiye özel beyzbol sopası satın almak isteyen kişiler aradıkları ürünleri ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilir. Kişiselleştirilmiş eşya özelliğine sahip olan bu sopaların üzerine isim ve soyisim yazılır. Siz de kendiniz için üzerinde isminizin yazılı olduğu bir bat satın alabilirsiniz. Ayrıca sevgili veya dost gibi sevdiğiniz birisine de kişiye özel ahşap bir beyzbol sopası hediye edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde siyah, bordo, kırmızı ve lacivert gibi çok çeşitli renklerde beyzbol sopaları yer alır. Bu ürünler arasından favori renginizi bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek beyzbol sopası fiyatları hakkında bilgi edinebilir, çeşitli indirimlerden yararlanarak uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.