İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beyzbol Topu

‌ÇiçekSepeti, beyzbol topu kategorisi, gelişmiş teknolojiyle üretilen ve modern tasarım özellikleri taşıyan ürünleriyle iyi bir beyzbol topu arayanların adresi. Amatör bir beyzbol oyuncusu veya ortalama bir izleyiciyseniz, ilk bakışta ikonik şekliyle her beyzbol topu aynı görünebilir. Her oyuncuya tam olarak uyan, doğru bir top tipi yoktur, ancak bir beyzbol topunun belirli düzenlemelere uyması ve yapısında gelişmiş teknik özellikler taşıması onu, her yaştaki oyuncu için etkili ve güvenli hale getirir. Bahçenizde çocuğunuzla antrenman yapmak veya sadece arkadaşlarınızla paslaşarak keyifli vakit geçirmek için aradığınız beyzbol topu modelini ÇiçekSepeti beyzbol topu kategorisinde bulabilirsiniz.

Beyzbol Topu Dikişi Türleri 

Beyzbol topuyla bütünleşmiş, simgesel dikişler, yükseltilmiş, düz veya kıvrımlı biçimde yapılmış olabilir. Dikişlerindeki farklılıklar, topun havayla temasında ve el ile kontrolü açısından önem taşır. Eğer hızlı ve hava direnci düşük, dolayısıyla nispeten hızlı bir beyzbol topu istiyorsanız, yuvarlatılmış dikişlere sahip bir beyzbol topu seçebilirsiniz. Beyzbol oynamaya yeni başlıyorsanız, yükseltilmiş dikişleri sayesinde havayı iyi tutan, kontrol seviyesi yüksek bir beyzbol topu tam size göre! Sahalarda nadiren kullanılan, bununla birlikte, antrenmanlar için ideal özellikler taşıyan düz dikişli beyzbol topları, atış makinelerinde kullanılarak vuruş pratiğiniz için ideal özellikler taşır.

Gelenekselden Moderne Beyzbol Topları

Eski zamanlarda kullanılan beyzbol topları, bugünkü toplara göre daha serttir ve vücudunuzun herhangi bir yeriyle temas ettiğinde yaralayıcı özellikler gösterebilir. Günümüzde üretilen modern beyzbol topları ise yaralanma faktörünün azaltılması sonucu daha yumuşak bir etki oluşturur. Mantar, kauçuk çekirdekli toplara alternatif olarak üretilen poliüretan çekirdekli beyzbol toplarının ağırlıkları azaldığı için tercih edebilirsiniz. Çekirdeği kaplayan kalın katman üzerindeki son dış örtüsü, geleneksel olarak deri malzemeden veya kire, çamura karşı direnç sağlayacak şekilde dayanıklı sentetik malzemeden bir kılıfla örtülür.

Beyzbol Vuruş Antrenmanı Topları

Düz dikişli beyzbol toplarını antrenman topu olarak kullanabileceğiniz gibi farklı ihtiyaçlarınız karşılayan bir dizi farklı beyzbol top türü de var. Golf topu büyüklüğünde olan mini beyzbol topları el ve göz koordinasyonunuzu keskinleştirmek ve geliştirmek için uygun bir seçenek. Mini beyzbol topuna vurabildiğinizde, tam boyuttaki bir beyzbol topuna vurma yeteneğinize daha fazla güvenebilirsiniz. Mini beyzbol topları, yumuşak ve hızlı olmak üzere iki ana grupta yer alır. Yumuşak mini topları, daha kısa bir mesafe kat ettiklerinden dolayı arka bahçenizde veya iç mekan gibi küçük alanlarda kullanabilirsiniz. Diğer mini beyzbol toplarına nispeten daha sert bir plastik malzemeyle üretildiği için daha uzağa uçabilen hızlı mini toplar ise açık alanlar için oldukça uygun. Benzer şekilde, nizami top ebatlarında üretilen yumuşak ve kaydırıcı özellikte veya sert ve hafif yapıda antrenman topları bulabilirsiniz.

Atış Makinesi Beyzbol Topları

Beyzbol toplarını özellikle eğri bir şekilde atmak için tasarlanan atış makinelerinde kullanmak üzere kaydırıcı özellikteki deri beyzbol toplarını tercih edebilirsiniz. Sabit eğri şeklinde atılan toplar, karşılaşma sırasında düz ilerlemeyen bir topun hareketine alışmanızı ve daha yüksek hızlarda saha kontrolü yeteneklerinizi geliştirmesi açısından güveninizi artırıcı bir etki oluşturabilir. Bir beyzbol oyununda kullanılmayacak türden toplar atan atış makineleri sayesinde gerçek bir beyzbol atışının hissini yakalamanız mümkün. Makine topları, üzerinde çukurlu bir tasarıma sahip poliüretan yapıda ya da deri yüzeye sahip düz dikişli toplardır.

Antrenman yapacağınız ortama, çalışacağınız ‌hareketin türüne bağlı seçeceğiniz ‌ÇiçekSepeti beyzbol topu kategorisi ürünlerini, uygun fiyat ve hızlı teslimat kolaylıklarıyla edinebilir, ailenizle veya takım arkadaşlarınızla yapacağınız keyifli antrenmanlarda kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.