İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bez Bebek

Çocukların gelişiminde büyük rol oynayan oyunlar, geçmişten günümüze gelen oyuncaklarla zenginleşir. Bu oyuncaklardan biri olan bez bebekler, çocuklarının en iyi oyun arkadaşı olur. Sağlığa zarar vermeyen malzemelerle üretilen bez bebekler oyuncak, birbirinden güzel tasarımlara sahip. Çocuklara iyi bir uyku arkadaşı da olan bez bebek çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Sempatik tasarımlarla üretilen ucuz bez bebekler çocukların sosyal gelişimine yardımcı olan işlevsel oyuncaklardır. Yumuşak dolguları, sevimli görünümleri ve renkli kıyafetleri ile çocukların beğenisini kazanan oyuncak bebeklere online alışveriş kolaylığıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Oyuncak Bez Bebek Çeşitleri ve Özellikleri

Çok eski dönemlerden beri çocukların en popüler oyuncağı olan bez bebekler, günümüzde de büyük ilgi görmekte. Geçmişte annelerin diktiği ya da ördüğü bez bebek çeşitleri, şimdilerde çok farklı özelliklere sahip. Şık ve spor kıyafetler, farklı saç tipleri, şapkalar, ayakkabılar, çantalar, dikkat çekici aksesuarlarla üretilen bez ve örgü bebekler, evcilik oyunlarının vazgeçilmez oyuncakları arasında yer alır. Çocukların sosyal gelişimine önemli katkılar yapan oyuncak bebekler, onların hayal dünyasını da geliştirir. Geçmişten günümüze gelen ve her kültürde yer alan bez bebekleri hem kendi hem de arkadaşlarınızın çocuklarına hediye edebilirsiniz. Çocuğunuza sevimli bir uyku arkadaşı almak istiyorsanız, organik malzemelerle üretilen ve sağlıklı dolgular içeren oyuncak bez bebek çeşitlerini seçebilirsiniz. Küçük bebek modelinden başlayıp prenses bebek modeline kadar birçok ürün seçeneği sunan bez bebekler içerisinde sevimli hayvancık figürüne sahip oyuncaklar da yer alır. Tamamen el yapımı olan bez ve örgü bebek çeşitleri, çocuğunuz için tercih edeceğiniz en iyi uyku arkadaşı olabilir.

Rengârenk Oyuncak Bez Bebek Seçenekleri

Farklı form ve özellikle tasarlanan bez bebek oyuncak çeşitleri, sağlıklı doku ve dolgu malzemeleriyle üretildiği için annelerin öncelikli tercihi olmayı başarır. Diş çıkaran bebekler, kaşınan diş etlerini rahatlatmak için oyuncaklarını ağızlarına götürme ihtiyacı duyar. Bu dönemdeki bebekleriniz için seçeceğiniz organik bez bebekler onları hem rahatlatır hem de oyalanmalarına yardımcı olur. Bebeklerin diş etlerine, diline ve dudaklarına zarar vermeyen organik ürünler, kimyasal madde barındırmayan sağlıklı oyuncaklardır. Sevimli hayvancık formunda tasarlanan modeller, kızlar kadar erkek çocuklardan da büyük ilgi görür. Kırmızı, sarı, pembe, mor, turuncu, eflatun, yeşil, beyaz, bej gibi renklerle üretilen ve sempatik görünümler sunan oyuncak bebekleri tercih ederek çocuğunuzun iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesine sahip olan ve eski dönemlerin yaratıcılığını günümüze taşıyan bez oyuncak modellerinin dış cepheleri sağlıklı kumaşlarla üretilir. Birbirinden güzel elbiseler, şapkalar, aksesuarlar ve yünden yapılan saçlarla tasarlanan sempatik görünümlü bez bebekler, çocuğunuza huzur vermekle kalmaz kaliteli zaman geçirmesini de sağlar.

Dekoratif Ürün Özelliğine Sahip Bez Bebekler ÇiçekSepeti’nde

Yetişkinlerin ev ve iş yeri dekorasyonu için seçtiği dekoratif ürünler arasında sevimli oyuncak bebekler de yer alır. Çocuklukta başlayıp yetişkinlikte de devam eden oyuncak bebek koleksiyonları ise azımsanmayacak kadar çoktur. Saflığı ve zarafeti temsil eden oyuncak bebekleri, Sevgililer Günü veya doğum günü hediyesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Arkadaşınızın çocuklarına da alabileceğiniz en güzel doğum günü hediyesi olan sevimli bebekler, 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanır. Çizgi film karakteri veya sempatik hayvancık formuyla tasarlanan bez bebekler hem kız hem de erkek çocuklar için alınabilir. Kızların rol model olarak gördükleri annelerini taklit ettikleri evcilik oyunlarını çeşitlendiren ucuz bez bebek modellerini ÇiçekSepetin’de bulabilirsiniz. Genel olarak 30 – 55 cm boyutlarında üretilen ve birbirinden hoş seçenekler sunan ürün modelleri arasında müzikli ve konuşan oyuncak bebekler de bulunur. Çocuğunuzun empati yeteneği ile hayal gücünü geliştiren en iyi bez bebekler uygun fiyat seçeneğiyle ÇiçekSepeti’nde. Siz de hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.