Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bez Çantalar

ÇiçekSepeti, çevre dostu bez çantaların sade, şık ve dikkat çekici birçok tasarımını sizler için bir araya getiriyor. Kendiniz ya da sevdikleriniz için özgürce seçebileceğiniz bez çanta modellerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Plaja ya da ormana giderken kullanabileceğiniz kitap ve tablet kılıflarından, üstün baskı kaliteli bez çantalara kadar uzanan geniş ürün yelpazesine ÇiçekSepeti'nde tek tıkla ulaşabilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Bez Kılıf Modelleri

Nereye giderseniz gidin yanınızda daima bir kitap taşıyorsanız sayfaların çanta içlerinde ne kadar zarar gördüğünü bilirsiniz. Çantanız içinde başka birçok eşya ile bir arada taşıdığınız kıymetli kitaplarınızı korumak ve daha güvenli bir şekilde taşımak isterseniz kitap kılıflarından faydalanabilirsiniz. Kalın keten kumaştan elde edilen kitap kılıfları içinde kitaplarınızın yanı sıra cep telefonunuzu, kalemlerinizi ve mini tablet cihazlarınızı da kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bir büyük bir de küçük olmak üzere iki ayrı göz bölümü bulunan kitap kılıflarının ön yüzlerinde üstün dijital baskı tekniğiyle oluşturulmuş desenler bulunur. ÇiçekSepeti'nde sunulan sayısız tasarım arasında doğadan ilham alan desenli kitap kılıflarını ya da balık ve flamingo gibi hayvan baskılı seçenekleri bulabilirsiniz.

Mandala Desenli Bez Çantalarla Tanışın

Son yılların en gözde desen tarzlarından olan mandala tekniği ile oluşturulmuş bir bez çantaya sahip olmak ya da sevdiklerinize hediye etmek isterseniz ÇiçekSepeti'nde en dikkat çekici tasarımları bulabilirsiniz. Klasik çiçek motifli mandala desen çeşitlerinin yanı sıra aynı teknikle oluşturulmuş hayvan motiflerini de tercih edebilirsiniz. Çanta üzerinde dilerseniz fil, baykuş, koala, denizatı ya da aslan gibi birçok hayvan figürünü mandala desenleri ile taşıyabilirsiniz. Günlük tarzınıza ekstra bir şıklık katmaya aday mandala çantalarınızı elinizde taşıyabilir ya da omzunuza asarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ham bez kumaştan dikilen bez çantalar kumaşın doğal krem rengine sahiptir. Bu sade ve şık bez çanta modellerinden günlük gezilerinizde ya da ufak market alışverişlerinizde de faydalanabilirsiniz.

Çizgi Film ve Sinema Karakterlerini Bez Çantanızda Taşıyın

Yediden yetmişe herkesin sevdiği çizgi dizi ve sinema karakterlerinin portre baskılarıyla oluşturulmuş bez çantalara sahip olabilirsiniz. Bez çantayı ailenizin küçük bireylerine hediye etmek isterseniz Tom ve Jerry, Unicorn, Powerpuff Girls, Gumball ve Darwin gibi ünlü çizgi kahramanlarıyla süslenmiş olan rengarenk modelleri tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin sunduğu bez çanta model seçenekleri arasında ünlü karakter Harry Potter'dan esinlenen farklı tasarımlar da bulabilirsiniz. Yetişkinler için Black Mirror, V For Vandetta, Dart Vader ya da Charlie Chaplin baskılı bez çantaları da seçebilirsiniz. Daha yerel baskı unsurları isterseniz Kapıcılar Kralı gibi Yeşilçam filmlerimden ilham alan bez çanta tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Yaşam Felsefenizi Bez Çantanızla Yansıtın

ÇiçekSepeti'nin sunduğu bez çanta tasarımları arasında hayat felsefenizi ya da dünyaya bakışınızı yansıtacak ürünler de bulabilirsiniz. Dilerseniz "Carpe Diem" ya da "Feminizm" baskılı modelleri seçebilir ya da en sevdiğiniz Türkçe kelimeleri ve onların sözlük anlamlarını taşıyan bir bez çantaya sahip olabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarından hoşlanıyorsanız bu yönünüzü yansıtmak için ünlü oyunların kahramanlarından esinlenen bez çantaları seçebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayar oyunlarına tutkun olan sevdiklerinizi de bu tarz bez çantalarla mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'ndeki bez çanta tasarımları arasında renkli ya da siyah beyaz baskılı birçok seçenek bulabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz model üzerine özel notlar yazdırarak sevdiklerinize hediye edebilir ve kişiye özel bir bez çantaya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Üstün baskı ve kumaş kalitesi ile sunulan bez çantaların küçük ya da büyük modellerini de bulabilirsiniz. Büyük boy bez çantaları market alışverişlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bez çanta fiyatlarını inceleyerek farklı bez çanta ürününü ÇiçekSepeti'nden hemen sipariş verebilirsiniz.