Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bianchi

Dünyanın en eski bisiklet üreticisi olarak da bilinen İtalyan marka Bianchi ürünleri, zorlu zemin ve hava koşullarına uygun dağ bisikletleri ile ünlenmiştir. Uzun ömürlü, her yaş ve ihtiyaca uygun, doğa dostu Bianchi bisiklet modellerini ÇiçekSepeti farkıyla keşfedebilirsiniz! p>

Bianchi modellerini inceleyebilir, yorum ve kullanıcıların deneyimlerinden ihtiyacınıza en uygun bisiklet modelini bulmak için yola ÇiçekSepeti’nden çıkabilirsiniz.

Her Koşulda Güçlü Bianchi Bisikletler

Bianchi markalı bisikletler, birçok ihtiyaca ve kullanıma yönelik beklentileri karşılamak için çeşitlenir. Bianchi bisiklet modelleri 3 farklı kategoriye ayrılır: Şehir içi, dağ ve çocuk. Şehir bisikletlerine mataralık, ışıklandırma ve ızgara gibi parçalar ekleyerek bisikletinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca kadın, erkek ya da çocuk farketmeksizin süslemeler ve değişik eklentiler ile bisikletinizi kişiselleştirebilirsiniz. 3 tekerlekli bisikletten elektrikli bisikletlere kadar geniş bir ürün paleti bulunan markanın şehir içi, dağ ve yarış bisikletleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçmek ve alışverişinizi tamamlamak için ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Size maksimum rahatlık sağlayacak, minimum enerji harcatacak Bianchi bisikletler her bütçeye uygun seçenekleriyle sürücülerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. İster uzun yolculuklar için konforlu ve yük taşımaya elverişli tur bisikletleri, ister çakıl, toprak yollar ve asfaltlara uygun hibrit bisikletler olsun ergonomik pedal ve gidonlarıyla sizi de memnun edecek bir Bianchi modelini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Spor ve ulaşım amaçlı kullanılan bisikletler, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabileceğiniz kullanışlı ve farklı hediye alternatiflerinden. Yakıt ihtiyacı olmayan ve çevre dostu Bianchi bisikletler ile gelecek yüzyılların modasını şimdiden yakalayabilirsiniz. Kişisel konforunuza uygun bir şekilde özelleştirebileceğiniz klasik, elektrikli, vitesli ya da vitessiz bisikletler, taksit ve kolay ödeme koşulları ile ÇiçekSepeti’nde!