İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Biberon Aksesuar

Ebeveynlerin yeni doğan bebeklere beslenme alışkanlıkları oluşturması zorlu bir süreçtir. Biberon ve emzik çeşitleri bebeklerin sağlıklı gelişiminde önemli olan beslenme zamanlarını eğlenceli hale getirebilir. Biberon seti ile bebeğinizin günlük beslenme vakitlerini düzenli ve keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Bebek biberon seti içinde yer alan farklı boylardaki biberon ve emzik modelleri ile bebeğinizin kullanımına uygundur. İnsan sağlığına zararlı olduğu bilinen maddeler içermeyen biberonlar ile bebeğinizi doyurabilirsiniz.

Devam Sütü ve Mama için İdeal Tasarım

Cam biberon seti çeşitleri devam sütü ve mama ile bebeğinizi beslemenize yardımcı olur. Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde yeterli ve düzenli beslenmesi çok önemlidir. Anne sütünün yetmediği veya emzirememe durumlarında biberonla beslemeye destek olmak gerekebilir. Bebeklerin doğal damak yapısına ve emme refleksine uygun tasarlanan biberon çeşitleri ile beslenmesi gerekir. Silikon biberon uçlarının anne göğsüne benzer şekilde tasarlanan yapısı sayesinde bebeğinizin anne sütüne devam etmesini sağlayabilirsiniz. Biberon kullanımını kolaylaştıran pratik aksesuarlar ile günü bebeğiniz ve kendiniz için daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Biberon aksesuar çeşitleri;

  • Damlatmaz biberon uçları ile sorunsuz bir beslenme deneyimi yaratır.
  • Biberon kulpları ile bebeğinizin kendi kendine beslenmesine yardımcı olur.
  • Oyuncak ve biberon askısı, seyahat anlarında kolay taşınmasını sağlar.
  • Biberon ve emzik fırçası sayesinde kolay temizleme yapılmasını sağlar.
  • Biberon temizleyici ürünler ile hijyenik bir kullanım sunar.

Cam ve polipropilenden yapılmış biberon çeşitleri ile bebeğinizi besleyebilir, biberon aksesuarları ile kullanımı daha kolay hale getirebilirsiniz. Zamanla yıpranan ve yumuşayan biberon emziklerini değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin kullanım alışkanlığına en uygun olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Erişilebilir biberon seti fiyatları sayesinde aile bütçenizi yormayan biberon modellerini tercih edebilirsiniz.

Ek Gıdaya Geçiş Dönemi

Bebeklerin ek gıdaya geçiş dönemi zahmetli ve dirençli bir dönemdir. Bebekler pütürlü gıdaları hemen kabul etmeyebilirler. Bebek meyve süzgeci çeşitleri ile bebeğinize meyvelerin lezzetini sunabilirsiniz. Çiğneme alışkanlığı kazanması için meyve ve sebze emziğini kullanabilirsiniz. Emme refleksi çok güçlü olan bebekleri ek gıdaya alıştırmak için meyve süzgeci ideal. Meyvenin enfes lezzeti ile bebeğinizin sağlıklı atıştırmalıklarla beslenmesini sağlayabilirsiniz. Ek gıda ile beslenen bebeklerin ihtiyacı olan suluk çeşitleri sevimli hayvan figürleri ile eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Kulpları sayesinde kolayca tutulabilen sulu çeşitlerini kullanarak bebeğinizi kendi kendine beslenmesi için teşvik edebilirsiniz.

Diş Kaşıyıcı ile Diş Çıkarma Dönemleri

Ebeveynlerin bebek bakımında en zorlandığı dönemlerin başında diş çıkarma zamanları gelir. Huysuz ve keyifsiz olan bebekler, çıkmaya çalışan dişlerini kaşımak için her buldukları nesneyi ağızlarına götürürler. Bebeğinizin sağlıklı bir diş çıkarma dönemi geçirmesi için diş kaşıyıcı ürünler çok önemlidir. Diş kaşıyıcı eldiven, tırtıklı kenarları ile bebeğinizin diş etlerine zarar vermeden kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı olur. Diş kaşıyıcılar bebeğinizin kaşıntı hissini azalttığı için daha rahat bir gün geçirmesine destek olur.

Bebek diş kaşıyıcı çeşitleri, farklı şekillerde ve büyüklüklerde olur. Her bebeğin ilgisini çekebilecek şeklinde tasarlanan diş kaşıyıcılar, bebeğinizin keyifle oyun oynarken dişlerini kaşımasına yardımcı olmasının yanı sıra uyku oyuncağı olarak da tasarlanabilir. Bebeğiniz uyku sırasında ve uyandığında uyku oyuncağı ile etkileşime geçerek motor becerilerini geliştirir. Yumuşak yapısı ve plastik ısırma halkası ile uyku oyuncağı bebeğinizin kullanımı için uygundur. Diş kaşıyıcı kenarı özellikle uyku zamanlarında huzursuz olan bebeğinizi sakinleştirebilir. Bebek sağlığına uygun şekilde üretilen diş kaşıyıcılar ile bebeğinizin bu zorlu süreci atlatmasına yardımcı olabilirsiniz.

Siz de bebeğinizin gelişimine katkı sunan ürünleri tercih etmek için ÇiçekSepeti’nin sunduğu ayrıcalıkları inceleyebilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi ile biberon ve biberon aksesuarlarını hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.