İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sterilizatör ve Biberon Isıtıcı

Biberon, biberon ısıtıcısı ve sterilizatör gibi ürünlerden oluşan bebek beslenme gereçleri anneler için büyük önem taşır. Mikrop, bakteri ve virüslerden arındırma işlevi gören sterilizatörleri kullanarak bebeğinizin sağlıklı koşullarda beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bebek sterilizatör seçenekleri biberon, emzik, diş kaşıyıcı, çatal, kaşık ve bardak gibi ürünleri güvenli biçimde sterilize eder. İhtiyaçlarınızı karşılayan ucuz biberon ısıtıcı ve sterilizatör modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz. Doğumdan itibaren iki yıl boyunca kullanılması önerilen cihazlara, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pratik kullanımlı biberon ısıtıcı modelleri ve diğer anne bebek ürünleri bir tık uzağınızda.

Bebek Sterilizatör Modelleri

Biberon sterilizatör modellerini kendi kullanımınızın dışında yeni doğum yapan arkadaşlarınıza hediye etmek için de alabilirsiniz. Ünlü markaların farklı modeller ve boyutlarla ürettiği cihazlar, estetik tasarımlı ürünlerden oluşur. UV sterilizatör, mikrodalga sterilizatör, elektrikli sterilizatör ve buharlı sterilizatör modelleri arasında bütçenize hitap eden ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ebeveynlerden ilgi gören buharlı sterilizatör seçenekleri, mikrop ve virüsleri yüksek buhar ısısıyla sterilize eden cihazlardır. Buharlı ürünlerin pilli ve elektrikli modelleri de bulunur. Mikrodalga buharlı sterilizatör ve ultraviyole ışınlarını kullanan UV sterilizatör ise seçebileceğiniz diğer fonksiyonel cihazlar olmayı başarır. UV sterilizatör modelleri, gıda kalıntıları nedeniyle oluşan bakteri ve virüsleri kolayca ortadan kaldırır.

Sterilizatör Kullanmanın Faydaları

Sterilizatör cihazları genellikle boş biberonları sterilize etmek için kullanılsa da ürünlerin biberon ısıtıcı özelliğine sahip modellerini de bulabilirsiniz. Isıtıcılı bir cihaz aldığınızda ekstra biberon ısıtıcısına ihtiyaç duymazsınız. Çok sayıda biberonu aynı anda sterilize eden ürünler annelere kolaylık sağlar. Bebek beslenme gereçleri arasında önemli bir yere sahip olan biberon sterilizatör modelleri, kapağını açmamak kaydıyla, içine konulanları 3 saat boyunca steril tutmayı başarır. Isı ve zaman ayarı fonksiyonlarıyla tasarlanan dijital göstergeli cihazlar, konforlu kullanım kolaylığı sağlar. Ölçü kabı, kilit sistemi ve biberon tutacağı ile tasarlanan modeller de çok kullanışlıdır. Sterilizatör fiyatları ürünlerin fonksiyon özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Kaliteli malzemelerle üretilen biberon sterilizatör seçeneklerini uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip biberonları, mama tabağı, emzik, kaşık gibi eşyaları aynı anda temizleyen modelleri tercih ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Biberon Isıtıcı Modelleri

Buzdolabında bekletilen anne sütünün ideal ısıya ulaşmasını sağlayan biberon ısıtıcıları pratik kullanımlı ürünlerdir. Biberon ısıtıcılarından yardım alarak önceden sağdığınız sütünüzü, emme sürecindeki doğal ısısına kolayca ulaştırabilirsiniz. Ünlü bebek markaları tarafından tasarlanan ısıtıcılar işlevsel özellikler sunar. Dijital sıcaklık göstergesi, hızlı ısıtma, LCD ekran, otomatik kapanma ve buz çözme gibi özelliklerle tasarlanan biberon ısıtıcıları, konforlu kullanım şansı tanır. Sterilizasyon fonksiyonuna sahip ısıtıcıları tercih ederseniz bebeğinizin eşyalarını kolayca sterilize etme imkânı bulabilirsiniz. Biberon ve mama ısıtıcısı olarak tasarlanan modeller, sadece biberonları değil mama kavanozlarını da ısıtır. İşlevsel özelliklere sahip ısıtıcılar, mamaları ısıtmanın yanı sıra onların aynı sıcaklıkta kalmasını da sağlar. Mikropların %99’unu yok etmeyi başaran buharlı ısıtıcı ve sterilizatör modelleri annelerden büyük ilgi görür. Kompakt tasarımlı ürünler, 12 dakika gibi kısa bir sürede tüm boyutlardaki biberon, emzik ve aksesuarları buharla sterilize ederek size zaman kazandırır. Kilitlenebilir kapak ve ergonomik kulp detayıyla tasarlanan buharlı ürünleri her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Önemli bir bebek beslenme gereci olan termos biberonlar ise pratik çözümler sunan kullanışlı ürünlerdir. İçerisine konan süt, meyve suyu ya da akışkan mamanın ısısını belli bir süre boyunca muhafaza etmeyi başarır.

İhtiyacınız olan anne bebek ürünlerini, biberon ısıtıcı ve sterilizatör modellerini ÇiçekSepeti’nin sunduğu uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz. Ürün çeşitlerine göz atıp siparişini hızlı biçimde vererek kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.