Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Big Joy

Big Joy, Türkiye'nin en eski ve en büyük sporcu besinleri markaları arasında yer almaktadır. 1999 yılında kurulan Farmatek markası altında ürünler sunan Big Joy, günümüzde sporcuların ve fitness tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Big Joy, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite standartları ile sporcuların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle spor yaparken ihtiyaç duyulan enerji, kuvvet ve dayanıklılık gibi unsurları destekleyen ürünleriyle tanınmaktadır. Big Joy, sporun ve sağlığın önemini bilenler için özel olarak tasarlanmış, yüksek standartlarda üretilmiş supplementleriyle dikkat çekmektedir.

Markanın temel amacı, spor yaparken vücudun ihtiyaç duyduğu temel maddeleri en doğru ve en kaliteli şekilde tüketiciye sunmaktır. Yenilikçi yaklaşımıyla her zaman en yeni ve en etkili bileşenleri ürünlerine dahil eden Big Joy, bu sayede sporseverlerin performansını maksimuma çıkarmayı hedeflemektedir. Uzun araştırmalar ve testler sonucu kullanıcılara sunulan ürünler, sporcunun vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlamak üzere tasalanmaktadır. Big Joy ürünleri, Türkiye'nin önde gelen laboratuvarlarında düzenli olarak yapılan analizlerle kontrol edilmektedir.

Big Joy Supplement ve Sporcu Besinleri Çiçeksepeti'nde!

Sporcuların ihtiyacı olan takviyeleri sunan Big Joy ürünleri, birçok farklı alanda üretilmektedir. Kullanım öncesi ve sırasında uzman tavsiyesi alarak kullanılması gereken tavkiye ürünler, besin olarak kullanılmamalıdır. Big Joy'un ürün gamında yer alan ve en çok tercih edilen ürünleri ise şu şekildedir:

  • Protein tozu: Kas kütlesi gelişimi ve kasların onarımı için gerekli olan proteini sağlayan ürünlerdir. Whey protein, hidrolize protein, vegan protein gibi çeşitleri bulunmaktadır.
  • Kreatin: Kas kuvveti ve dayanıklılığı için önemli bir rol oynayan ürünlerdir. Ek takviye olarak kullanılır ve sporcuların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır.
  • BCAA: Kasların korunması ve yenilenmesi için gerekli olan amino asitlerdir. Protein tozlarının içirisinde yer alan çeşitleri olduğu gibi tek başına sunulan ve porsiyonlanan çeşitleri bulunmaktadır.
  • Glutamin: Kasların onarımı ve iyileşmesi için gerekli olan amino asittir. Antrenman sonrasında yıkılan kas kütlesinin hızla toparlanmasına destek olur.
  • Amino asitler: Kasların büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan amino asitlerdir.
  • Preworkout: Antrenman performansını artıran ürünlerdir. Antrenman öncesinde tüketilir ve performansa katkı sağlar.
  • Postworkout: Antrenman sonrası kasların onarımını ve iyileşmesini destekleyen ürünlerdir.
  • Yağ yakıcı: Vücuttaki yağ oranını azaltmaya yardımcı olan ürünlerdir. Özellikle kardiyo antrenmanlarında ekstra katkı sağlar. Vücuttaki fazla yağın yakılmasına destek olur.
  • Kilo aldırıcı: Kilo almak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş ürünlerdir.
  • Multivitamin ve mineral: Vücudun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri içeren ürünlerdir. Ek takviye olarak alınmaktadır.

Tüm Big Joy ürünlerini Çiçeksepeti'nde bulabilir ve güvenle sipariş edebilirsiniz.