İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bigjoy ÇiçekSepeti'nde!

Vitamin, mineral ve sporcu ürünleri alanlarında, Türkiye’nin ilk ithalatçısı ve distribütörü olan Farmatek markasının bünyesindeki Bigjoy; sağlıklı beslenme konusunda özellikle spor severlerin yıllardır yanında. Bigjoy markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Herkesin sağlıklı beslenmesini ve vücudu için gerekli tüm vitamin ve mineralleri en doğru şekilde almasını hedefleyen Bigjoy markası; kalorisi azaltılmış gıdalar, anti-aging etkili ürünler de sunuyor. Siz de uygun fiyatlı Bigjoy ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlıklı Beslenmede Öncü Bigjoy Ürünleri

Sağlığınızı korumak için bünyesinde çalışan eczacı, gıda mühendisi ve doktorlardan destek alan ve ürünlerini birlikte geliştiren Bigjoy, özellikle protein tozlarıyla spor severlerin karşısına çıkıyor. Dengeli kas seviyesine ulaşmak ve spor yaparken takviye ürünlerle vücudunu desteklemek isteyenler, içerisinde farklı vitaminler ve mineraller bulunan bu ürünleri tercih ediyor. İndirimli Bigjoy ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Bigjoy marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Bigjoy ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Fit ve sağlıklı beslenme konusunda öncü olan Bigjoy markası; proteinli makarna, proteinli fıstık ezmesi, proteinli çorba gibi gıda ürünleriyle de büyük beğeni topluyor. Siz de avantajlı Bigjoy fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.