Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Bilezikhane Kuyumculuk Çiçeksepeti’nde!

Altın aksesuar ve ürünler kategorisinde modeller sunan Bilezikhane, 2001 yılında kurulmuştur. Merkezi Kapalıçarşı'da olan marka 2009 yılından itibaren ise online satışlar yapmaktadır. Türkiye’nin her noktasına altın ürünler sunan marka, trendleri belirlemede ve güvenli satışta öncü markalar arasında yer almaktadır. Kuyumculuk sektöründe tedarikçi olarak da hizmet veren marka, birçok modelin ülkemize kazandırılmasını sağlamıştır..

Kuyumculuk alanında üretilen ürünlerin geçmişten gelen işçilik kalitesi ve günümüz modern çizgileriyle sunulmasını vizyon edinen Bilezikhane, moda trendlerini takip ederek her zaman güncel ürünleri müşterilerine sunar. Klasik ve modern tarzı en iyi kuyumcu ustaları gözetiminde bir araya getiren marka her yaşa ve tarza hitap eden altın ürünler sunmaktadır..

Bilezikhane Ürünleriyle Tarzınızı Yansıtın!

Birçok farklı ürün kategorisinde ürünler sunan Bilezikhane, isminden de anlaşılacağı üzere bilezik başta olmak üzere altın kolye, küpe, bilezik, yüzük gibi birçok ürün çeşidi sunmaktadır. Modern ve klasik tarzdaki ürünleri güvenle müşterilerine sunan markanın takı çeşitliliği oldukça geniştir. 14 ayar altından 24 ayar altına, Trabzon burma bileziğinden hediyelik bileziğe kadar uzanan altın ürünler kategorisinde birçok farklı tasarımı bulabilirsiniz. Özel gün hediyeleri, düğün takısı, nişan takısı gibi ürünler de Bilezikhane ürünleri arasında yer almaktadır..

Altın ürünler dışında tespih üretimi de yapan marka, Oltu taşı tespihten altın tespihe kadar birçok seçenek sunmaktadır. Erkek aksesuarları arasında önemli bir yeri olan tespih modelleri, şık ve dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Tespih dışında bir diğer ürün kategorisi ise yalancı emzik ürünleridir. Yenidoğan bebeğe hediye olarak sunulan bu özel tasarım yalancı emzikler, altın kaplama veya altından üretilerek sunulmaktadır. .

Pırlanta, inci takı, mücevher, altın ürünleri ve diğer tüm aksesuarlarıyla Bilezikhane ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz..