İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bilgisayar Bileşenleri

İş ve eğlence amaçlı kullanılan bilgisayarlar, çeşitli donanım parçaları ile daha kullanışlı hale getirilebilir. Bunun için donanım ve yazılım olmak üzere farklı alanların çalışma sistemine katkı sağlayan en iyi bilgisayar bileşenleri, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara sunulur. Bu sayede bilgisayar sisteminin sunduğu deneyimin kalitesini artıran bileşenler ile daha konforlu bir kullanım elde edebilir, bilgisayarınızın performansını önemli oranda yükseltebilirsiniz.Bunun için bilgisayar bileşenleri arasından beklentilerinizi karşılayanları tercih ederek keyif dolu kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Donanımı Yükselten Bilgisayar Bileşenleri

Birçok farklı işlemi yapma konusunda elverişli olan bilgisayarlar, gelişen teknoloji ile daha işlevsel özelliklere kavuşmuştur. Bilgisayar donanımları arasında mouse, klavye, monitör, anakart, RAM, ekran kartı gibi parçalar yer alır. Bilgisayar kullanımı sırasında konforu artıran klavye, mouse, webcam çeşitleri şık görünümleri ve özel tasarımları ile kullanıcısına büyük rahatlık sağlar. Elektronik aletler arasında yer alan ürünler, bilgisayar aksesuarı olarak yaygın şekilde tercih edilir. Oldukça keyifli bir ekran deneyimi için elverişli olan monitör modelleri, farklı ebat seçenekleri ile kullanıcılara sunulur.

Soğutucu fan ve overclocking çeşitleri, ısınan parçaların güvenli kullanımı için hayati önem taşır. Bilgisayarın performansını önemli oranda yükselten PC bileşenleri, birçok farklı marka tarafından üretilir. Bunun için yüksek kaliteli özellikleri ile ön plana çıkan ürünler arasından beklentilerinizi karşılayanları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarların kendi bileşenleri zamanla kullanım yoğunluğuna bağlı olarak yıpranabilir ve hasar görebilir. Bunun için adaptör, şarj cihazı gibi bileşenlerin de zamanla değiştirilmesi gerekir. Bilgisayar bileşen çeşitleri arasından bilgisayar, tablet gibi cihazlarınıza uygun olan modelleri değerlendirebilirsiniz.

Bilgisayar Bileşenleri ile Konfor Elde Edin

Bilgisayarların performansının yükselmesine katkı sağlayan RAM bellek çeşitleri de cihazınızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Bunun için programları ve oyunları sorunsuz şekilde kullanmak istediğinizde, RAM satın alabilirsiniz. Bilgisayarın depolama hafızasını güçlendiren Harddisk (HDD, SSD, SSHD) çeşitleri de kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilir. İşlemci türleri arasından seçim yaparak bilgisayarınızın dahili donanımını bir üst basamağa taşıyabilirsiniz. Çevre birimleri ise yine kullanım sırasında konfor elde etmenize yardımcı olur. Bilgisayar kasası, hoparlör ve ekran kartı gibi ürünler ile oldukça rahat bir kullanıma kavuşabilirsiniz.

Bazı durumlarda kullanıcılar bilgisayar kasasını değiştirmeye ihtiyaç duyabilir.Bunun için gereksinimlerinize uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bilgisayar kablosu çeşitleri, farklı cihazları bilgisayara bağlama konusunda elverişlidir. Veri aktarımı için kullanabileceğiniz kablolara göz atabilir, bilgisayarınızı bileşenler aracılığı ile daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bilgisayar oyunları için özel olarak tasarlanan joystick, gamepad çeşitleri oyuncuların daha yüksek performans sergilemelerine yardımcı olur. Tablet, bilgisayar ve televizyon gibi cihazlarda keyifli bir oyun deneyimi için bileşenlere yönelebilir, gereksinimlerinizi doğru şekilde karşılayanları sipariş edebilirsiniz.

Uygun Bilgisayar Bileşenleri Fiyatları

Bilgisayar bileşenleri, fiyat açısından geniş yelpazeye sahiptir. Fiyatlar marka, teknik özellikler, model ve kullanım amacına yönelik değişiklik gösterir. Bilgisayarın donanım ve yazılım özelliklerinin güçlendirilmesine katkı sağlayan bileşenler, farklı teknik detaylar ile donatıldığından, bilgisayarınızın modeline bağlı olarak ürün seçimi yapabilir, bütçenize hitap eden ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde ucuz ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Markalar tarafından size sunulan ürünler ile bilgisayarınıza kaliteli donanımlar ekleyebilir, performansı ve kullanıcı deneyimini yüksek oranda artırabilirsiniz.

Özel tasarım detayları ve teknik özellikleri ile ön plana çıkan PC bileşen çeşitleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânına sahiptir. Kategori içinde yer alan ürünleri yakından inceleyebilir, bilgisayarınızın özelliklerini ve modelini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı hemen satın alabilirsiniz. Böylece, zengin çeşitlilik ile sunulan ürünler ile keyifli kullanıma kavuşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.