İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bilgisayar Mikrofonu

Bilgisayar mikrofonu, bilgisayarları için ekipman arayan kişilerin göz atması gereken bir üründür. Renk ve tasarım açısından zengin modellere sahip olan bilgisayar mikrofonlarının farklı kullanım seçenekleri bulunur. Bilgisayar mikrofonlarını dilerseniz oyun süresince takım arkadaşlarınızla iletişim kurarken, dilerseniz de çevrimiçi toplantılarda kullanabilirsiniz.

Bilgisayar için mikrofonlar modeline bağlı olarak USB ya da AUX girişi bulunan her bilgisayar ile uyumluluk gösterir. Kablosuz bir kullanım için ise Wireless ya da Bluetooth bağlantısı bulunan modellere göz atabilirsiniz. Bilgisayarların yanı sıra tabletler de kullanabileceğiniz mikrofonlar ile ses kaydı ya da sesli iletişim gerektiren tüm platformlarda pratik bir kullanım elde edebilirsiniz.

Bilgisayar Mikrofonu Modelleri

Bilgisayar aksesuarları içerisinde yer alan mikrofonların masaüstü ve yaka türünde iki farklı temel tasarım seçenekleri bulunur. Bilgisayar yaka mikrofonunun mikrofon başlığının kenarlarında yer alan kıskaçlar sayesinde kıyafetinizin yaka kısmına sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Ayaklı mikrofonlar ise masaüstü bilgisayar kullanan ve çoğu işini sabit bir düzenek içerisinde gerçekleştiren kişiler için uygundur. Ayaklı bilgisayar mikrofonlarını dilediğiniz şekilde ayarlayarak oyun ya da toplantı esnasında sesinizin net bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar Mikrofonu Ne Kadar

Bilgisayar mikrofonu fiyatlarını belirleyen kriterler içerisinde temel olarak marka, teknik donanım ve tasarım yer alır. Bilgisayar aksesuarları kategorisi altında sıralanan ürünler içerisinden ihtiyaçlarınıza yönelik modeli bulmak ise çok kolaydır.

Bilgisayar mikrofonları çevrimiçi oyun oynayan, toplantılarını dijital platformlarda gerçekleştiren, çevrimiçi eğitimlere katılan ve müzik alanında vokal kayıt ile uğraşan birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir.

Her İhtiyaca Yönelik Bilgisayar Mikrofonu ÇiçekSepeti’nde!

Sesin net bir şekilde iletimi ve gürültü önleyici gibi teknik özellikler, bilgisayar mikrofonu tavsiyelerinde ön plana çıkar.

Gerçek zamanlı oyun oynayan kişiler, takım arkadaşları ile eş zamanlı iletişim kurabilmek için bir mikrofona ihtiyaç duyar. Bilgisayar oyuncu mikrofonu, ses kalitesinin yanı sıra şık tasarımları ile de oyun ekipmanlarına uyum sağlar. Ayrıca bilgisayar mikrofonları, çevrimiçi oyun oynayan sevdikleriniz için hoş ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanına hitap eden bilgisayar mikrofonunu online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.