Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bilgisayar Modelleri

Masaüstü bilgisayar modelleri ve dizüstü bilgisayar çeşitleri, gerek gündelik yaşamın gerekse iş hayatının vazgeçilmezlerinden biri hâline geldi. Eğlenceye yönelik hazırlanan dijital içeriklerin tüketilmesinde de profesyonel amaçlarla kullanılacak dijital içeriklerin üretilmesinde de bilgisayarlar kullanılıyor. Yapısal ve donanım gücü bakımından çeşitlilik gösteren bilgisayar modelleri, ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla sizlerle buluşuyor. Bu noktada, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bütçenize ve beklentinize uygun çözümleri ÇiçekSepeti aracılığıyla edinebilirsiniz. Bilgisayar markalarını daha detaylı incelemek için bilgisayar markaları içeriğimize göz atabilirsiniz

Kullanıcıların Öncelikli Tercihi Masaüstü Bilgisayarlar

Donanım bileşenleriyle dolu bir bilgisayar kasası, monitör, klavye ve fare gibi çevre birimlerinden oluşan masaüstü bilgisayar modelleri, birçok kullanıcının gereksinimlerine yanıt verir. İşlemci, ekran kartı, RAM, depolama birimi ve kendi içinde çeşitlilik gösteren desktop PC modellerini çok yönlü kullanabilirsiniz. Sunduğu donanım gücü ve teknolojik güncellik doğrultusunda fiyatlandırmasında farklılık oluşan modelleri video düzenleme, oyun oynama ve veritabanı yönetimi gibi alanlarda görevlendirebilirsiniz. İşlem gücü yüksek olan ve depolama alanı tarafında özel donanımları bulunduran modelleri ise temel düzeyde birer sunucu bilgisayarı şeklinde yapılandırabilirsiniz.

Taşınabilirliğe Önem Verenlerin Vazgeçilmezi Dizüstü Bilgisayarlar

Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak donanım gücü açısından masaüstü bilgisayarlara yetişen dizüstü bilgisayar modelleri, taşınabilirliğe önem verenlere hitap ediyor. Az yer kaplayan, düşük güç tüketen ve dâhili bataryaları sayesinde prize bağlı olmadan da çalışabilen laptop çeşitlerine, ihtiyacınız olan tüm işletim sistemi ve uygulamaları kolayca yükleyebilirsiniz. Zengin bağlantı noktalarından destek alarak bilgisayar çevre birimlerinizi, harici monitörlerinizi ve taşınabilir depolama birimlerinizi bağlayabileceğiniz notebook modelleri, yerleşik mikrofon ve web kameraları sayesinde video konferanslara katılabilmenizi sağlar. Bunun yanında parmak izi okuyucu gibi güvenlik çözümlerini de beraberinde getirebilen ürünler, donanım yenileme konusunda masaüstü bilgisayarlardaki kadar esneklik sunmayabilir. Bazı üreticiler, ilerleyen zamanlarda bilgisayarındaki RAM miktarını artırmak isteyenler için fazladan slot ekleyebiliyor ancak kimi üreticiler, RAM modüllerini lehimle sabitlediği için donanım yükseltme işlemi gerçekleştirilemeyebiliyor.

Tablet Bilgisayarlarla Bambaşka Bir Kullanım Deneyimi

Popüler işletim sistemlerinin dokunmatik ekran desteğini geliştirmeleri, üreticilerin dokunmatik ekranlı hibrit taşınabilir bilgisayarlar üretmelerine zemin hazırlıyor. Geniş dokunmatik ekrana sahip olan ürünlerdeki klavye bölümü, ayrı bir modül şeklinde olduğu için gereksinim duymadığını takdirde bu bölümü pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. Klavye bölümü çıkarılamayan ancak katlanarak saklanabilen tablet bilgisayar modelleri de var. ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabileceğiniz özel çözümler, özellikle yolculuklarda zamanınızı verimli değerlendirebilmeniz ve iş akışınızı takip edebilmeniz için ideal çözümler arasında yer alır. Kablosuz bağlanabilirlik kabiliyetleri sayesinde Wi-Fi ağlarına ve Bluetooth birimlerine bağlanabilen ürünler, bu yolla daha işlevsel hâle gelir.

Gaming Bilgisayarlar Oyuncuların Favorisi

Hem masaüstü bilgisayar hem de dizüstü bilgisayar formunda üretilen gaming bilgisayarlar, yeni nesil oyunların yüksek çözünürlüklerde ve akıcı şekilde takip edilebilmesini sağlar. Standart bilgisayar donanımlarından farklı donanım birimlerine ev sahipliği yapan ürünleri, AAA bilgisayar oyunlarını 4K ve üstü çözünürlüklerde oynamak için alabilirsiniz. Ayrıca böylesi bilgisayarlar, donanım güçleri sayesinde çevrim içi canlı yayınlar ve video render işlemlerinde de değerlendirilebilir. Zira oyuncu bilgisayarları, gerek işlemci gerekse ekran kartı bakımından ileri düzeyde performans gösterir; ilgili modellerdeki RAM ve depolama birimleri de bu süreçlerde herhangi bir biçimde darboğaz yaratmaz. Kasa, anakart, ekran kartı ve diğer bileşenleri özel yollarla soğutulan ürünlerin RGB LED aydınlatmaları da bulunabilir. Kimi bilgisayar parçalarına ise haricen LED aydınlatma takabilirsiniz.

Eğer siz de evinizde veya iş yerinizde kullanabileceğiniz bilgisayarlar edinmek istiyorsanız, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.