Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bingo ÇiçekSepeti’nde!

Ev bakım ürünleri sektörüne 1987 yılında adın atan Bingo geniş bir ürün gamına sahiptir. Toz ve dıvı deterjanlardan yüzey temizleyicilere kadar farklı ürünlere imza atar. Bingo temizlik ürünleri sayesinde çamaşırlarınızdaki lekeler zahmetsizce çıkar. Hoş kokulu yüzey temizleticiler ve yumuşatıcılarla temizlik hissini doyasıya yaşayabilirsiniz. Güçlü temizlik performansına sahip Bingo ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Bingo ile Mis Gibi Kokan Çamaşırlar

Bingo ürünleri arasında toz ve sıvı deterjanlar, yumuşatıcı çeşitleri, yüzey temizleyicileri, krem temizleyici çeşitleri, bulaşık deterjanları ve çamaşır sularını bulabilirsiniz. Bingo oxyjen toz deterjan oksijen katkılı formülü sayesinde çamaşırlarınızdaki lekeleri söküp atar. Doğal içerikli bu ürünü hem renkli hemde beyaz çamaşırlarınızda kullanabilirsiniz. Göz alıcı bir beyazlık isterseniz Bingo ultra beyaz toz deterjan çeşidini tercih edebilirsiniz.

Bingo markalı yumuşatıcı çeşitleri çamaşırlarınızın yumuşak bir doku kazanmasına yardımcı olur. Bingo Lovely yumuşatıcı ile yıkadığınız çamaşırlar deterjan kalıntılarından arınarak mis gibi kokar. Bingo ürün çeşitleri arasında hassas ciltlere özel ürünler de bulabilirsiniz. Bingo Soft Sensitive hipoalerjenik bir içeriğe sahiptir. Bu ürünü bebeğinizin çamaşırlarında da kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızı yıkamak için markanın sıvı deterjan çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Bingo kampanyalarından faydalanarak renk koruyucu özellik içeren sıvı deterjanlara sahip olabilirsiniz.

Temizlik Keyfini Artıran Bingo Ürünleri

Bingo ürünleri ile temizlik yaptıktan sonra evinizin ferah bir kokuya sahip olduğunu hissedebilirsiniz. Bulaşık deterjanları tabak ve bardaklarınızın üzerinde kalıntı bırakmayan özel bir formüle sahiptir. Elde ve makinede kullanabileceğiniz bulaşık deterjanları ile bardaklarınızı aşınmaya karşı koruyabilirsiniz. Bingo indirim fırsatları sayesinde bulaşıklarınızın parlamasını sağlayan kaliteli deterjanlara sahip olabilirsiniz. Makinenizdeki kireç oluşumunun önüne geçebilmek için de Bingo ürünleri arasında yer alan özel tuz ve parlatıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Bingo yüzey temizleyici çeşitleri toz ve kir kalıntılarını kolayca temizlemenize yardımcı olur. Hoş kokulu parfümleri sayesinde evinizi çiçek bahçesi gibi kokabilir. Bingo yıldız çiçeği yüzey temizleyiciyi aynı kokuya sahip yumuşatıcı ile birlikte kullanabilirsiniz. Çamaşırlardan yerlere kadar evinizin her yerinin aynı kokmasını sağlayabilirsiniz. İndirimli Bingo fiyatları ve online satış fırsatları için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz.