Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bio-Oil ÇiçekSepeti’nde!

Perrigo Kişisel Bakım Ürünleri markası olan Bio-Oil, cilt bakım yağlarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Cildin dış katmanının bir kısmı yağdan oluştuğu için cilt görünümünü düzeltmede yağ kullanımı önemli bir rol oynamaktadır. Bio-Oil Cilt Bakımı Yağı, bitki özleri ve vitaminlerin yağ bazlı bir kombinasyonudur. Bio-Oil Cilt Bakım Yağı çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Bio-Oil ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Bio-Oil ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Cildinizin İhtiyaç Duyduğu Her Şey Bio-Oil Şişelerinde

Hızlı kilo alıp verme ve ani boy uzaması çatlak oluşumuna sebep oluyor. Çatlak oluşumuna en yatkın olanlar; hamileler, vücut geliştiriciler, büyüme döneminde hızlı boy uzaması yaşayan ergenler ve hızlı kilo alıp veren bireylerdir. Çatlakların görünümünün gelişimi cilt tipi, ırk, yaş, beslenme ve cildin nem oranına göre değişiyor. Hemen hepimizin deneyimlediği bir cilt problemi olan çatlaklar, görsel olarak rahatsızlık verebileceği gibi derinin de daha hassas olmasına neden oluyor. Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, cildin elastikiyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışır ve böylece çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

En az 3 ay boyunca, günde iki kez dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanan Bio-Oil ürünleri düzenli kullanımda olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hamilelik süresince karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere uygulanmaya başlanabilir. Sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Hassas ciltler için uygundur. Ayrıca Bio-Oil, yüz ve vücuttaki kırışıklık görünümüne karşı da bakım yapmasıyla çok amaçlı bir bakım yağıdır. Ciltteki kırışmış görünümü azaltmaya, cildi yumuşak, pürüzsüz ve daha esnek hale getirmeye yardımcı olan birçok madde içerir.

Cilt yüzeyi, sahip olduğu doğal koruyucu tabakası sayesinde nem kaybını önler. Bu tabaka, kuru havaya sahip ortamlarda cildin nemini korumada yetersiz kalabilir. Günlük banyo/duş rutini, sabun ve su kullanımı nem kaybını hızlandırabilir. Cildin nem dengesini koruyan Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, cildin kaybettiği nem tutma fonksiyonunu kazanmasına da yardımcı olur. Online alışverişe özel indirimli Bio-Oil ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Bio-Oil ürünleri ayağınıza gelsin.