İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bio True ÇiçekSepeti’nde!

1853 yılında, Rochester, New York’ta bir optik dükkanı olarak kurulan Bausch + Lomb, dünya genelinde 100’den fazla ülkede, 10.000’in üzerinde çalışanı bulunan, büyük bir sağlık şirketi haline gelmiştir.

İnsanların, daha iyi görmelerine ve daha iyi yaşamalarına yardımcı olan Bausch + Lomb, en çok tercih edilen markalarından biri olan Bio True ile ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor.

Cam Gibi Bir Dünya İçin Biotrue Ürünleri

Biotrue gözlerinizin biyolojisinden esinlenerek geliştirilmiş bir lens solüsyonudur. Göz gibi çalışır. Biotrue lens solüsyonu vücutla en yüksek derecede uyumu sağlayabilmek için sağlıklı gözyaşının pH oranına eşdeğerdir. Biotrue gözde bulunan bir nemlendiriciyi içererek lenslerinizin 20 saate kadar nemli kalmasına yardımcı olur. Silikon hidrojel lensler dahil yumuşak kontak lensleri nemlendirir, temizler, proteini giderir, dezenfekte eder, durular ve saklar.

Online alışverişe özel indirimli ve kampanyalı Biotrue çok amaçlı kontakt lens solüsyonları, silikon hidrojeller dahil tüm yumuşak kontakt lenslerinizin dezenfeksiyonu ve bakımı için kullanılabilir. Sağlıklı gözyaşıyla aynı pH değerine sahiptir ve gözyaşında bulunan bir kayganlaştırıcıyı içerir. Mikropların %99,9’unu yok eder. Böylelikle güven içinde lenslerinizi kullanabilir ve saklayabilirsiniz. Hijyeni maksimumda tutan Biotrue ürünleri, sizi mikroplardan koruyarak hayatınızın konforunu da maksimum seviyeye çıkarmayı hedefler.

Biotrue ürünlerini evinizin konforunu terk etmeden, online alışverişe özel fırsatlar ve avantajlı fiyatlarla satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, fırsatları yakalayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.