İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bioblas Ürünleri

2008 yılından beri raflarda görmeye başladığınız Bioblas, saç dökülmesine karşı bitkisel içerikli ürünler geliştiren bir marka. Bioblas, özel olarak geliştirdiği “Saç Dökülmesine Karşı Patentli Bitkisel Kompleks B19” patentli formülü ile saç dökülmesi problemlerine doğal bir çözüm sunar. 10 yılı aşkın süredir, saç sağlığına ve saç güzelliğine yönelik ürünleri sayesinde sizlerle buluşan Bioblas, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Biota Laboratuvarları’nda, saç dökülmesine karşı uzun ve etkili yöntemler geliştiren ve bunu yaparken doğadan faydalanan Bioblas; bu alanda birçok yeniliğe de imza atan bir marka. Bioblas; doğanın en büyük şifacıları bitkilerle üstün teknolojiyi bir araya getirerek, saç sağlığı ve güzelliği konusunda çözümler sunmaktadır. Bitkisel çözümleriyle Bioblas ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlık ve Güzellik Bir Arada

Saç tiplerine göre özel çözümler sunan Bioblas; sadece saç dökülmelerine karşı değil, saç tipinizin ihtiyacına yönelik bakım da sağlıyor. Zayıf ve hacimsiz saçlar, kuru ve hassas saçlar, uçları yıpranmış saçlar gibi saçların görünümüyle ilgili problemler üzerine geliştirdikleri ürünlerle; sadece saç sağlığını değil, saç güzelliğini de ön plana çıkaracak bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Saç bakım ürünlerinin genelde ağır kozmetik materyaller içerdiği bilinen bir gerçektir.. Bu durum saçınızı onarmak yerine onu daha da güçsüzleştirir. Bioblas, yoğun bitkisel içeriğiyle bu kozmetik ürünlerinden ayrılır. pH dengeli formülüyle günlük kullanıma uygun olan Bioblas ürünleri, saçınızın baştan aşağıya onarımını ve bakımını yapmanızı sağlar. Böylece ek bir kozmetik ürün kullanmanıza gerek kalmadan saçlarınızın ihtiyacına yönelik çözümler sunar. Bioblas ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Bioblas ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.