Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ekobiyolojiden Güç Alan Bioderma

Bioderma, sağlık hizmetinde dermatolojik bir NAOS markasıdır. Hümanist bir ütopyadan esinlenen, misyon sahibi ve amaca dayalı bir şirket olan NAOS; insan cildini çevresi ile etkileşime giren ve yaşayan bir ekosistem olarak görmektedir. Bu yaklaşımdan da ilhamla Bioderma markası ortaya çıkmıştır ve zaman içinde kökleşmiştir.

Ekobiyolojiden güç alan dermatolojik marka Bioderma, yıllardır cilt sağlığını kalıcı olarak korumak için çalışıyor. Geliştirdikleri formüller ve ürünlerle Bioderma, tam 40 yıldır cildinizin biyolojisini anlamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Güneş kreminden, duş jeline kadar farklı ürün gruplarıyla Bioderma ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Bioderma ile Sağlıklı Ciltler

Cilt sağlığı her insana, her yaş tipine ve cilt durumuna göre değişiklik gösterir. Bioderma da bu farklılıkları göz önüne alarak ve dermatolojik uzmanlıklarından yararlanarak, herkesin sağlıklı bir cilde kavuşmasını hedefliyor. Bioderma Atoderm Cream, kuru ciltler için yüksek nemlendirici içeriğiyle tüm aile tarafından güvenle kullanılabiliyor. Cildinizi nemlendirmek için kullanabileceğiniz bu ürünü ÇiçekSepeti’nde kampanyalı fiyatlarla bulabilirsiniz. Hassas, kuru, çok kuru, atopik, akne eğilimli gibi birçok farklı cilt problemine karşı geliştirdikleri ürünlerle her türlü cilt sorununa çözüm sağlamaya çalışan Bioderma markası, dünyanın her yerinden gelen sağlık uzmanlarını da bünyesinde barındırıyor..

Günlük hayat rutininizi bozmadan, pratik ve kalıcı çözümler sunan Bioderma markasının tüm ürünleri; bağımsız uzman dermatologlar, allergologlar ve toksikologların gözetiminde cildin tolerans seviyesine bağlı olarak çeşitli testlere tabi tutulmaktadır. Siz de cildinize bakım yapmak ve kalıcı olarak korumak için Bioderma ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.