İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bionnex ÇiçekSepeti'nde!

2010 yılında kurulan Bionnex markası, İsveç’in endemik bitkilerini kullanarak ürettiği özel ürünlerle cilt problemleri için doğal ve kalıcı çözümler sunmayı hedefliyor. Bionnex markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilen Bionnex markası, ürünlerinde hipoalerjenik formüllere yer veriyor. Cilt problemlerinde ve cilt bakımında doğallığı odak noktası haline getiren Bionnex markası, kullanıcılarına etkili çözümler sunuyor. Bionnex ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmemesi de markanın doğaya ve diğer canlılara ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Siz de uygun fiyatlı Bionnex ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Cilt Problemlerinde Etkili Bionnex Ürünleri

Saç dökülmesini önleyici serum, hassas ciltler için özel olarak geliştirilen roll-on, kapatıcı özellikli güneş kremi, yatıştırıcı yüz bakım kremi, makyaj temizleme solüsyonu gibi geniş bir ürün skalası bulunan Bionnex markası; doktorlar ve eczacılar tarafından da öneriliyor. Bionnex markasının önde gelen ürünleri arasında ise Bionnex Perfederm Sensitive Roll-On ürünü geliyor. İndirimli Bionnex ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Bionnex marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Bionnex ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Dermatoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımı ile öncü markalar arasında yer alan Bionnex markasının ürünleriyle ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile tanışabilirsiniz. Siz de Bionnex ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Bionnex ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.