İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Biotherm ÇiçekSepeti’nde!

Genç ve vizyon sahibi bir Fransız kadın olan Jeanine Marissal, 1952 yılında cilt bakım formülasyonlarına Molitg-Les-Bains'in dağ kaynaklarından termal plankton ekleyerek "Termal Biyoloji", Biotherm’in tohumlarını atıyor.1970 yılında L'Oréal tarafından satın alınan Biotherm, Lüks Ürünler bölümü altında üretimlerini sürdürmekte.

Biotherm ürünleri, kolay ödeme koşulları ve online alışverişe özel fırsatlarla ÇiçekSepeti’nde!

Doğanın Işıltılı Dokunuşu Cildinizde

Daha doğal, daha güçlü ve daha sürdürülebilir birinci sınıf cilt bakımı yaratmak için doğanın gücünü arkasına alan Biotherm, kendini olumlu bir değişim dalgası yaratmaya adamıştır. Yenilenebilir içeriklerden eko tasarımlı formüllere ve ambalajlara, çalışan eylemlerinden STK ortaklıklarına; kaynaklarını, sesini ve bilgisini sorumlu bir şekilde kullanıyor. Okyanuslarımız için daha iyi bir gelecek için su verimliliğine önem veren, eko tasarlanmış, güvenli ve temiz içerikleriyle Biotherm, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Yüzyıllar boyunca, erkekler ve kadınlar, Fransız dağlarında cildini güzelleştirmek için şifa verici sular ile banyo yapıyorlardı. Bu şifa verici suların sırrını kendi formülleriyle harmanlayan Biotherm, kullanıcılardan olumlu yorumlar alan ürünleriyle meşhur. Özellikle Biotherm’in mucizevi ürünü Life Plankton , 5% konsantre formülüyle sadece 8 günde ciltte gözle görülen değişimler yaratma iddiasını, olumlu kullanıcı deneyimleriyle destekliyor.

Cildinize doğanın ışıltılı dokunuşu armağan ederek, kaybettiği canlılığı ve nemi geri kazandırabilirsiniz! Online alışverişe özel indirimleri ve ev konforunda alışveriş rahatlığını yaşamak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.