Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisan ÇiçekSepeti’nde!

Sağlıklı ve hareketli yaşamı bir hayat tarzı olarak benimseyenlerin ilk tercihlerinden Bisan, farklı kullanıcılara hitap eden özel tasarım ürünleriyle en güvenilir bisiklet üreticilerinden biridir. 1963 yılında kurulmuş olan marka 50 yılı aşkın geçmişinde birçok milli sporcunun kariyerine katkıda bulunmuş, Türkiye’nin birçok şehrinde bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması için organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projelerinin düzenlenmesine öncülük etmiştir.

İndirimli Bisan ürünlerini keşfedebilir, farklı modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza ve vücut tipinize en uygun bisiklet modelini bulmak için daha sağlıklı bir yaşam yolculuğunuza ÇiçekSepeti ile çıkabilirsiniz.

Çevre ve Sağlık Dostu Bisan Ürünleri

Bisan ürünleri, temiz enerji ve çevre dostu yaklaşımı ile çevreye ve insana duyarlı, sağlıklı ve mutlu nesillerin yetişmesine katkı sağlayan, yenilikçi ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren bir yaklaşımın sonucu olarak hayatlarımıza dokunur. Farklı materyallerle üretilen Bisan ürünleri ile şehir içi, dağ ve çocuk bisikletleriyle siz de daha sağlıklı bir hayata merhaba derken çevreye duyarlı bir adım da atmış olursunuz.

Bisan, maksimum rahatlık ve minimum enerji harcamasını hedeflediği tasarımlarını avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunarak herkes için ulaşılabilir ürünler sunuyor. Kampanyalı Bisan ürünleri, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel avantajlarla web sitesi ve mobil uygulamada!

Yakıt ihtiyacı olmayan ve çevre dostu ulaşım araçlarını kullanarak hem sağlığını korumak hem de temiz bir gelecek bırakmak istiyorsanız Bisan ürünleri ile gelecek yüzyılların modasını şimdiden yakalayabilir, uygun fiyat ve kolay ödeme koşullarından ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması ile yararlanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu online alışveriş konforuyla dilediğiniz ürünü satın almak için hemen tıklayın!