Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Bisikletler

Yaz aylarını eğlenceli hale getiren bisikletler, yediden yetmişe herkesin mutlu olmasına imkan tanır. Kendiniz için iyi birer aktivite aracı olan bisikletler, özellikle çocuklar için harika bir hediye alternatifidir. Doğanın ve şehrin tadını çıkarmanın sportif yolu bisikletler, yedek parçadan aksesuar ürünlerine kadar farklı seçeneklerle ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor.

Bisiklet Modelleri

Katlanabilir, elektrikli, şehir ve yol bisikleti olarak farklı kullanım stillerine göre tasarlanan bisiklet modelleri; günlük ve sportif faaliyetleri konforlu anlara dönüştürür. Profesyonel sporcular aerodinamik yapılı yol bisikletleri ile yarışlarda pedal çevirirken, elektrikli bisiklet kullanıcıları şehir içi ulaşımda zamanı verimli kullanmak için bisikletlere sahip olur. Çocuk modellerinde oyun ve eğlence, katlanır modellerde gezinti amacıyla kullanılan bisikletler, kullanılan ekipmanlarla güvenliğinizin artmasına katkıda bulunur.

Sürüş anında kullanacağınız bisiklet kaskı, eldiven gibi koruyucular ile reflektör, zil ve ayna gibi bisiklet ekipmanları, iki tekerin keyfini korunaklı şekilde çıkarmanıza imkan tanır. İster tek başınıza isterseniz sevdiklerinizle birlikte mini gezintilere çıkacağınız bisikletler, sizi yansıtan renk seçenekleriyle anınıza canlılık katar. Her bisiklete özgün bir ruh katan bisiklet parçaları, adeta sürücüleriyle bir bütünlük oluşturur. Yolların sessiz ve çevreci araçları bisikletler, ÇiçekSepeti spor outdoor kategorisinde kullanmaktan mutlu olacağınız ekipmanlarıyla sürüşlerinizi heyecanlı hale getirir.

Tamamlayıcıları Yedek Parçalar

Bisiklet, sadece iki tekerlek ve metal gövdeden oluşan bir araç değildir. Zincirden fren teline kadar çok sayıda parçanın bir araya gelmesiyle oluşur. Bu parçaların verimli çalıştığından emin olmak için bakım ve parça değişimlerini gerekli zamanlarda yapmalısınız. ÇiçekSepeti, satışa sunduğu yedek parça ve bakım kitleriyle bisikletinizin ihtiyacı olan tüm ekipmanları tek seferde temin etmenize destek olur. Dilediğiniz an elinizin altında olan ekipmanlar, bisikletinizi daima güvenli şekilde sürmenizi sağlar.

Sele ya da gövde üzerine takarak her an yanınızda bulunduracağınız çantalar, ihtiyacınız olan parçalara kolayca ulaşmak istediğiniz anlarda size destek olur. Küçük el pompası, fren teli, lastik yaması ve alyan anahtar gibi her zaman gerek duyulan ürünler, kısa ya da uzun gezintilerde hayatınızı kolaylaştırır. Bisikletinize bakım yaparak korumanızı sağlayan ekipman serileri aynı zamanda bisiklet üzerinde görsel değişiklikler yapmanıza imkan tanır. Bisiklet selesi, fren kolları ve farklı tasarımlardaki çamurluklar sürüş kalitesini artırdığı gibi daha konforlu sürüş deneyimleri yaşamanıza katkıda bulunur.

Bisikletin Değişilmez Parçaları: Aksesuar ve Kıyafetler

Araç kullanırken emniyet kemerinin takılmasının zorunlu olduğu gibi bisiklet sürerken de kask ve koruyucu ekipmanların takılması gerekir. Her biri sürücüleri farklı risklere karşı koruyan kıyafet ve ekipmanlar, aynı zamanda trafikte fark edilmenizi sağlar. Farklı yaş gruplarındaki kullanıcılara uygun olan bisiklet eldiveni, bisiklet forması ve ceketler, hava şartlarına karşı maksimum koruma elde etmenize imkan tanır. Dizlik, bileklik ve dirseklik modellerinden oluşan koruma ekipmanları, çocuklarınızın güvenli şekilde bisiklet eğlencesini yaşamasına katkıda bulunur. 

Yaşam alanlarınızdan çıkarak hareketli bir hayata adım atmanın pratik yöntemi bisikletler, kullanacağınız aksesuarlar ile daha kişisel görünümlere kavuşur. Bisikleti sportif etkinliklerde kullanacak sürücüler için km sayaçları, bebeğiyle doğanın tadını çıkarmak isteyen anne ve babalar için bebek taşıma koltukları özel anlamlar taşır. Özel amaçlar dışında her bisiklette olması gereken; bisiklet kilitleri, zil ve farlar farklı renk ve tasarımlarıyla bisikletinizin sizi yansıtan görünüme sahip olmasını sağlar. Park ve ormanlık alanlarda bisiklet sürmeyi seven veya evcil dostları olan arkadaşlarınıza hediye edeceğiniz bisiklet sepeti ve evcil hayvan çantası, onlara değer verdiğinizi kanıtlar. 

Ulaşımdan spora farklı amaçlarla kullanıp mutlu olacağınız en iyi bisiklet markaları ve ekipmanları size özel seçeneklerle ÇiçekSepeti'nde.