Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisiklet Aksesuar

Bisiklet sürmek sizin için yalnızca bir hobi değil, yaşam biçimi ise ya da bisikleti hayatınıza daha fazla dahil etmek istiyorsanız ihtiyaç duyacağınız tüm ekipman ve aksesuarlara ÇiçekSepeti ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bisikletinizi her yere taşımanıza yarayan araç bağlantıları, bisiklet duvar askıları, şifreli kilitler, far setleri, koruyucu kasklar, basınç göstergeli ayak pompaları ve çok daha fazlası seçenekler arasında yer alıyor. ÇiçekSepeti’nin özel fiyatları sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve hem kendinizi hem de bisikletinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Bisiklet aksesuarlarını sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edelirsiniz.

Bisikleti Taşımaya ve Saklamaya Yarayan Askı Aparatları  

Arabanızla uzun bir tatile çıkıyor, bisikletinizi de yanınızda taşımak istiyor ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aradığınız cevap ÇiçekSepeti’nde. Proride markasının araç arkası bisiklet taşıyıcı aparatı ile aynı anda iki bisikleti aracınıza eklemeniz ve dilediğiniz yere götürmeniz mümkün. Ürün 6 adet güçlü bağlantı noktasına sahip. Yani bisikletiniz için endişe etmeden yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bağlantı alanlarındaki kauçuk takozlar sayesinde aracınızın kaportası da asla zarar görmez. Anahtarsız bir şekilde kolayca kurulan ürün tüm araçlarla da uyum sağlar. Sırf bu sebeple bile aklınızda soru işareti olmadan sipariş verebilirsiniz. Bisikleti sürmediği zamanlarda gözünün önünde tutmak isteyenler için özel duvar askıları üretiliyor. Bisikleti gövdesinden kavrayarak duvarda tutan askı aparatlarının farklı modelleri bulunuyor. Alüminyum malzemeden üretilen, cila uygulaması ile tamamlanan bu askı aparatlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve bisikletinizi dilerseniz evinizin, dilerseniz ofisinizin duvarına asabilirsiniz.

Gece Gezginlerine Özel Güçlü Bisiklet Fenerleri

Akşam ya da gece saatlerinde bisiklet gezileri yapıyorsanız güvenliğiniz için bisikletinize far takmanız gerekir. Bisiklet farlarını aracınızın önüne ve arkasına uygulayarak yayalar ya da diğer sürücüler tarafından kolay fark edilebilir hale gelirsiniz. Bu da olası kazaları önlemenizi sağlar. Kullanmanız gereken fenerleri tek tek ya da ekonomik setler halinde sipariş vermeniz mümkün. Güneş ışığıyla şarj edilebilen Solar 1200 Lumens set ürünüyle bisikletinizin hem ön hem arka fenerlerine bir arada sahip olabilirsiniz. Slotlu tasarımı sayesinde kolayca takılıp çıkartılan Solar 1200’ü kesintisiz bir şekilde saatlerce kullanabilirsiniz. Karanlıkta daha çok görünürlük elde etmek isterseniz lazer ışıklı güvenlik şeritleri tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir.  5 LED’li yapısı ve 7 fonksiyonu sayesinde 260 derecelik bir açıyla görünmenizi sağlayan ürün, bisikletinizin iki yanına belirgin kırmızı çizgiler atar. Bu sayede en karanlık yollarda bile güvenle pedal çevirebilirsiniz. Ürünü tercihinize göre bisikletinizin önüne ya da arkasına takabilirsiniz. Fener çeşitlerinin çok daha fazlası uygun fiyatlarıyla ÇiçekSepeti’nde mevcut.

Olmazsa Olmaz Bisiklet Aksesuar Ürünleri

Bisiklet tutkunu olan sevdikleriniz için hediye fikirleri arıyorsanız olmazsa olmaz bisiklet ekipmanlarını inceleyebilirsiniz. Şifreli kilitler bisikletleri her yere güvenle park etmek için ideal ürünler arasında yer alır. Kadro üstüne asılan heybeler birçok eşyayı bisiklet üzerinde taşımayı kolaylaştırır. Basınç göstergeli pompalar bisiklet lastiklerini ideal şişkinlikte tutmak için tasarlanır. Sele kılıfları bu önemli parçanın uzun yıllar ilk günkü gibi sağlam kalmasını sağlar. Su geçirmez hız göstergeleri bisikletin gidonuna takılarak kullanılır ve bisikletle yapılan hız seviyesini anbean gösterir. Yoğun sisli havalarda ve karanlık yollarda kullanılan sürüş gözlükleri ise en az koruyucu kasklar kadar hayati ekipmanlar arasında bulunur. Bu önemli bisiklet aksesuarlarının yanı sıra lastik yamalarını, kulak tıkaçlarını ve gidona takılan zilleri de ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bisiklet severlerin güvenini kazanmayı başaran dünyaca ünlü markaların ürünlerini hemen sipariş vererek indirimli fiyatlardan ve kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz.