İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Bisiklet Amortisör Maşa Grubu

Bisikletlerin en önemli donanımları arasında yer alan amortisör ve maşa grubu elemanları, güvenli ve konforlu bir sürüş için gerekli olan desteği sağlar. Bisiklet amortisör maşa grubu içerisinde yer alan ekipmanlar, bisikletinizin modeline ve kullanım tarzına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun bisiklet parçalarına cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Bisiklet Amortisör Maşa Grubu Modelleri

Bisiklet kadrosunun ön tekerlekle buluşmasını sağlayan amortisör ve maşa grubu parçaları, bisikletin türüne göre çeşitlilik gösterir. Dağ bisikleti, yol bisikleti, tur bisikleti, şehir bisikleti, BMX ve Gravel bisiklet modellerinin birbirinden farklı maşa setleri bulunur. Ağır arazi koşulları için geliştirilen dağ bisikleti modellerinde maşaya bağlı amortisör setleri yer alır. Amortisör, zeminden gelen darbeleri sönümleyerek çok daha rahat ve sarsıntısız bir sürüş deneyimi sunar. Kilitli mekanizmaya sahip bir amortisör tercih ederek hem düz yolda hem de arazide akıcı ve rahat bir şekilde bisiklet sürebilirsiniz. Tur, şehir veya yarış bisikleti modellerinde ise gövde ile bütünleşen ve rijit bir formda güç aktarımı sağlayan çatal maşalar bulunur. Düz yolda büyük kolaylık sağlayan geleneksel maşa modelleri sayesinde enerjinizi kontrollü olarak kullanabilir, daha az eforla daha fazla yol alabilirsiniz.

Sürüş Konforunu Yükselten Tekerlek Çeşitleri

Maşa ve bisiklet kadrosu ile uyumlu şekilde tasarlanan tekerlek setleri oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bisikletinizin türüne, maşa aralığına ve fren sistemine bağlı olarak 26, 27, 28 ve 29 inç gibi teker çaplarına sahip olan setleri tercih edebilirsiniz. Yarış ve yol bisikletlerinde genellikle 27 veya 28 inç jant setleri bulunur. Dağ bisikletlerinde ise 26 ya da 29 inç jant modellerine sıklıkla yer verilir. Tekerlek ölçülerine bağlı olarak iç ve dış lastik modelleri de farklılık gösterir. Daha yüksek direnç ve daha iyi bir yol tutuşu için dağ bisikletlerinin hem jant hem de tekerlek yanakları geniş ölçüde üretilir. Yol ve yarış bisikleti tekerlekleri üzerinde ise 700x23 ve 700x25 gibi çok daha ince profilli lastik takımlarını görebilirsiniz.

Bisikletinize Tam Uyumlu Amortisör Maşa Grubu Parçaları

Tekerlekler ve maşa seti üzerinde yer alan tüm donanımlar maşa grubu içerisinde yer alır. Fren pabuçları, jant takımı, amortisör, disk fren ve ana bağlantı elemanları bisikletinize uyum gösterecek şekilde dizayn edilir. Örneğin; dağ bisikleti veya Gravel bisiklet modelleri üzerinde hidrolik ya da mekanik disk fren seti vardır. Diğer modellerde ise genellikle V fren sistemine yer verilir. Bisikletinize tam uyumlu ara parçaları tercih etmeniz oldukça önemlidir. Jant mili somunu, yatak seti, orta mil seti, iç ve dış lastik, jant çemberi, jant mili, fren pabucu ve fren balatası gibi parçaların üzerinde bağlantı ve ebat ölçüleri bulunur. Bu ölçülere dikkat ederek bisikletiniz için en ideal parçayı kolayca temin edebilirsiniz.

Ünlü Markaların Maşa Grubu Seçenekleri ÇiçekSepeti'nde

Maşa grubundan tekerlek setlerine kadar aklınıza gelebilecek tüm bisiklet donanımları ÇiçekSepeti'nde! Hareketli parçalar, kullanıma ve zamana bağlı olarak eskimeye, yıpranmaya veya özelliklerini kaybetmeye başlar. Bu nedenle fren pabucu, lastik ve balata gibi donanımların belirli aralıklarla kontrol edilmesi ve yenilenmesi gerekir. Aradığınız parçayı ÇiçekSepeti'nde rahatlıkla bulabilirsiniz. Siparişinizi farklı ödeme alternatiflerini ve taksitlendirme seçeneklerini kullanarak oluşturabilirsiniz. Shimano, Sram, Kenda, Rubena ve GRL gibi ünlü markalara ait bisiklet maşa gurubu parçalarına ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile ulaşabilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünler içinden seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.