Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisiklet Çantaları

Bisiklet sürerken eşyalarınızı rahat taşıyabilmek için bisiklet çantalarından yararlanabilirsiniz. Öne ya da arkaya monte edilebilen bisiklet bagaj çantaları uzun yolculuklarda da işinizi kolaylaştırır. Su geçirmezlik özelliği bulunan geniş hacimli bisiklet sele çantasıyla eşyalarınızı düzenli biçimde taşıyabilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanan kaliteli bisiklet çantası modellerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz

Kaliteli Bisiklet Çanta Modelleri

Askılı bisiklet çantaları işlevsel ürünlerdir. Bol cepli yapıları sayesinde eşyalarınızı düzenli biçimde yerleştirmenizi sağlar. Elektronik cihazlardan temiz kıyafetlere, yiyecek ve içeceklerden kişisel bakım ürünlerine kadar her eşyayı birbirine temas ettirmeden çantaya yerleştirebilirsiniz. Büyük ve küçük hacimli bagaj çantalarından ihtiyacınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Bisiklet port bagaj çanta günlük eşyalarınızı bisikletin bagajında taşımanız için oldukça idealdir. Tüm hava koşulları için uygun bir çanta türü olan bu modellerde su geçirmezlik özelliği bulunur. Küçük boyutu sayesinde istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Bisiklet Çantası Özellikleri

Bisiklet bagaj üstü çanta modelleri farklı hacim ve boyutlarda üretilir. Kısa ve uzun seyahatlerde kullanmak için oldukça uygundur. Özel tasarımlı bisiklet çantaları eşyalarınızı darbelere ve dış etkenlere karşı korur. Sele altına yerleştirebileceğiniz modellerle sürüş sırasında ihtiyaç duyduğunuz eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Çantalarda yer alan kayışlar bisiklete monte edilmesini kolaylaştırır. Bazı modelleri küçük vidalarla bisiklet gövdesine bağlayabilirsiniz. Su geçirmeyen ve darbe emici özelliği bulunan bisiklet bagaj çantaları sayesinde eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Kaliteli Bisiklet Çantaları ÇiçekSepeti’nde!

Bisikletin ön bölümüne ya da sele altına yerleştirilen çantalar günlük yolculuklar için ideal bir tercih olabilir. Uzun yolculuklar için heybe benzeri bir tasarımı olan bisiklet arka bagaj çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Bazı heybe çanta çeşitlerini bisikletin ön bölümüne de monte edebilirsiniz. Sürüş güvenliği ve kalitesi için özel olarak tasarlanan kaliteli çanta modellerini kullanabilirsiniz.

Bisiklet bagaj çanta çeşitleri ürünün büyüklüğüne ve tasarım özelliklerine göre değişir. Outdoor faaliyetler için kullanışlı bir ürün olan bagaj çantalarını uzun süre boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanarak şık tasarımlı bagaj çantalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kullanışlı bisiklet bagaj çanta çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.