Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisiklet Bakım Ürünleri

Konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi için bisiklet parçalarınızın düzgün çalışması oldukça önemli . Birçok aksam, birtakım olumsuz durumlar karşısında deforme olabiliyor. Bu tür durumlar göz önünde bulundurularak üretilen bakım, onarım malzemeleri ile bisikletinizin yıpranan ve işlevselliğini yitiren teknik kısımlarını tamir edebilirsiniz. Zincir temizleme aparatı, pas sökücü, gres yağı pompası ve lastik tamir seti gibi çeşitli seçenekler sunan ürünler, mekanik aksamların düzgün çalışmasını sağlayarak sürüş performansınızı artırır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan tüm bisiklet bakım ve onarım malzemelerini ÇiçekSepeti ile satın alabilir, yolculuklarınızı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Sürüş Güvenliğinizi Artıran Bisiklet Bakım ve Onarım Ürünleri

Bisiklet kullanıcılarının ihtiyaçları dikkate alınarak üretilen bakım ve onarım ürünleri, birçok sorunu çözerek teknik aksamın ilk günkü performansında çalışmasına yardımcı oluyor. Hareketli ya da sabit bir yapıya sahip parçalara özel olarak geliştirilen malzemeler ile sürüş sırasında karşılaştığınız bütün zorluklarla başa çıkabilir, her türlü engelin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Dağ, şehir, yol ve yarış gibi birçok bisiklet modeli üzerinde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ürünler, paslanan gidon sisteminizi de temizleme imkânı sunarak kontrol kabiliyetinizi artırır. Bu malzemeler arasında yer alan fren pabuçlarıyla aşınan ve parçalanan pabuçları yenileyebilir, güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Sürüş sırasında hızınızı istediğiniz oranda artırıp azaltabilmenize yardımcı olan vites ve fren telleri zamanla paslanabiliyor. Bu tür korozyonlara karşı geliştirilen pas sökücüler ile bisiklet parçalarınızı eski haline getirebilirsiniz. Patlayan lastikleri tamir edebilmeniz için üretilen yama kitleri, birkaç adımda uygulanabilen yapılarıyla bakım ve onarım işlemlerini kolaylaştırıyor. Disk, balata ve jant gibi alanlarda kullanabileceğiniz fırçaların da aralarında bulunduğu ürünler ile bisikletinizi temizleyebilir, daha düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun seçenekler sunan bakım ve onarım malzemeleriyle sürüş konforunuzu artırabilir, kontrolü elinizde tutabilirsiniz.  

Bakım ve Onarım Ürünleriyle Bisikletinize Bakım Yapın

Bisikletlerin teknik özellikleri dikkate alınarak üretilen bakım ve onarım ürünleri, yolculuklarınız esnasında herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyor. Aşınan zincirlerinizi tamir edebilmenizi sağlayan lokmalı filtre sökme ve bakla anahtarları ile kopmalara karşı önlem alabilirsiniz. Gres yağını hidrolik fren kablolarına doldurabilme imkânı veren pompalar ise 8 kg, 12 kg ve 16 kg gibi çeşitli seçenekler sunuyor. Ayak frenli olarak da tasarlanan bu ürünleri kullanarak, frenlerinizin daha etkili çalışmasını sağlayabilir, sürüş sırasında hızınızı optimize edebilirsiniz. Krank takımı, aktarıcı, lastik bilyeleri ve maşalarınızın yıpranmaması için üretilen yağlar, bisikletinizin mekanik aksamlarını korurken bakım işlemlerini pratik şekilde halledebilmenize yardımcı oluyor.

Amortisör ayarı yapabilme, sele sabitleme, tekerlek vidalarını sıkma ve gidon uzunluğu ayarlayabilme işlemlerini kolaylaştıran çoklu alyan anahtar setleri, aşınmaya dirençli ağızlarıyla uzun süre kullanılabiliyor. Zengin çeşitliliğiyle teknik sorunları çözebilmenize yardımcı olan bisiklet bakım ve onarım ürünleri ile hem konforunuzu hem de performansınızı bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Portatif yapılarıyla öne çıkan akort anahtarları, eğilen ve kırılan jant tellerinizi değiştirebilmenizi sağlar. Bisikletin en önemli parçalarından biri olan pedallarınızı tamir edebilmeniz için üretilen tamir kitleriyle sürüş güvenliğinizi artırabilirsiniz. Krank takımı ve aktarıcılar üzerindeki dişli cıvatalar için geliştirilen somun sökme aletleri, ince ayar yapabilme olanağı vererek istediğiniz performansa ulaşabilmenize yardımcı olur.

Bisikletinizi Daha Kullanışlı Bir Hale Getirin

Bisikletinizin mekanik aksamında oluşan sorunları ortadan kaldırabilmenizi sağlayan bakım ve onarım setleri, sürüş deneyiminizi artırıyor, seyahatlerinizi keyifli bir şekilde tamamlayabilme imkânı sunuyor. Yeniden paslanmaları engellemek için geliştirilen spreyler ile zincir takımınızı aşınmalara karşı koruyabilirsiniz. Fren sertliğini istediğiniz şekilde ayarlayabilme olanağı tanıyan balata levyeleri, özellikle hidrolik sistemlerin etkinliğini artırarak kısa mesafelerde bile etkili bir duruş elde edebilmenizi sağlar. Siz de ÇiçekSepetin’de yer alan bisiklet bakım, onarım ürünleri arasından ihtiyacınız olan parçayı hemen sipariş verebilir, aynı gün teslimat seçeneğiyle satın alabilirsiniz.