İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koruyucu Bisiklet Ekipmanları

Bisikletler, tercihinize göre ulaşım amacıyla veya eğlence amacıyla kullanılabilir. Dilerseniz bisiklet tutkunuzu profesyonel bir meslek haline de getirebilirsiniz. Hız, mesafe, arazi şekli gibi unsurlar bisiklet sürmeyi keyifli kılan şeylerdir. Doğanın tadını çıkarmanın ve aktif kalmanın en güzel araçlarından biri olan bisiklet, diğer aktivitelerde olduğu gibi güvenlik amaçlı bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Uzmanlar, bisiklet sporunun içerdiği tehlikeleri önleme amacıyla koruyucu ekipmanlar geliştirilmiştir. Doğru ve kaliteli güvenlik ekipmanlarına sahip olarak maceralı yolculuklarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Yüksek Konfor ve Güvenli Sürüşler için Koruyucu Ekipmanlar

Bisiklet sürücülerinin güvenliğini sağlamak için hava koşullarına ve bisikletin kullanılacağı arazinin türüne göre farklı ekipmanlar üretilir. Bisiklet sürerken farklı ortamlarda bulunabilir ve farklı koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu koşullarda kendinizi korumak için edindiğiniz uygun koruyucu ekipmanlar, sürüş sırasında oluşabilecek enerji kaybını önler. Bisiklet forması, eldiven, kask, dizlik, çorap ve tüm bisiklet koruma ekipmanları, sürüş esnasında çarpma ve düşme ile oluşabilecek yaralanmaları en aza indirmek üzere tasarlanmıştır. Tüm bisiklet ekipmanları, sürücünün yolculuk esnasında karşılaşabileceği kayalık tepeler, taşlı yollar ve kaygan zeminler göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Yaralanmaları önlemenin yanı sıra doğru ekipmanlar ile konforunuzu yükseltebilir ve sürüş sırasında ihtiyacınız olan hareket desteğine sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek güvenilirliğe sahip koruma ekipmanlarına bütçenize uygun fiyatlarla ulaşmak için ÇiçekSepeti’nde bulunan bisiklet kategorisini inceleyebilirsiniz.

Hayat Kurtaran Bisiklet Koruma Ekipmanları

Bisiklet koruma ekipmanlarının her bir parçası, herhangi bir kaza olması durumunda sizi ciddi yaralanmalardan korumak üzere tasarlanmıştır. Koruyucu ekipmanların başında yer alan kasklar, bisiklet tutkunlarını kafatası yaralanmalarından koruyabilir. Bisiklet kaskları, sürüş sırasında karşılaşabileceğiniz ön, yan ve arka darbelerden sizi korumak için kask dolgusu içerir. Kasklar sahip olduğu ergonomik yapısı ile size keyifli bir sürüş sunar. Baş ölçünüze dikkate alarak size uygun bisiklet kaskına sahip olabilirsiniz.

Bisiklet koruyucu ekipmanları kask, eldiven, bisiklet forma ve bisiklet taytı gibi ürünlerin haricinde farklı güvenlik ürünleri de içerir. Koruyucu ekipmanlar içerisinde diz ve bilek bandajı, dirseklik, el bilekliği, ısıtıcılar, gözlük ve çorap gibi sürüş esnasında güvenliğinizi artıracak ürünler de yer alır. Güvenli ve macera dolu bir bisiklet yolculuğu için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Ultra Güvenlik için Çeşitli Koruyucu Ekipmanlar

Bisiklet forması ve bisiklet taytı, vücudunuzu sürüş esnasında koruma amacıyla üretilir. Bisiklet forma ve bisiklet taytı yüksek nefes alabilme imkanı sağlayan geliştirilmiş kumaşlardan yapılır. Günümüz teknolojisinden faydalanılarak üretilen bisiklet forma ve tayt, farklı hava koşullarında gerçekleştirdiğiniz sürüş sırasında konforunuzu artırmayı hedefler. Bisiklet forma uzun kollu ve kısa kollu olarak tercih edilebilir. Sürüş sırasında harcadığınız enerjiyi minimuma çekme ve bacak kaslarınızı destekleme amacıyla üretilen bisiklet taytlarını da kısa ve uzun olarak tercih edebilirsiniz. Bu taytlar, sürüş sırasında hareket özgürlüğünüzü destekler. Aynı zamanda sahip olduğu iç astar ile sürüş esnasında oluşabilecek sürtünmeyi en aza indirir.

Koruyucu ekipmanlar içerisinde yer alan bisiklet eldivenleri, özellikle kış günlerinde olmazsa olmaz bisiklet aksesuarlarından biri. Bisiklet eldivenleri, ısı yalıtımına sahip su geçirmez kumaşlar kullanılarak tasarlanır. Bunun yanı sıra bisiklet eldivenlerinizi tüm mevsimlerde kullanmak üzere rüzgar geçirmez özellikte tercih edebilirsiniz. Bisiklet eldiveni seçimi için eldiveninizde avuç içi ve bilek desteğinin bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz. Avuç içi ve bilek desteği ile bisiklet direksiyonu tutuşunu destekleyebilir ve yol boyunca dengenizi koruyabilirsiniz.

Koruyucu ekipmanları tercihinize göre set olarak veya parçalar halinde satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin size özel sunduğu ayrıcalıklı fiyatlar ile dilediğiniz ekipmanı kolayca elde edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.