İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bisiklet Malzemeleri

Fenerden bisiklet kilidine, çocuk taşıma koltuğundan iç lastik setine kadar bisikletinizin ihtiyacı tüm ekipmanı ÇiçekSepeti bisiklet malzemeleri arasında bulabilirsiniz. Hızlı, sağlam ve çok yönlü işlevselliklere sahip bisiklet malzemeleri güvenliğiniz ve bisiklet üzerindeki konforunuz için oldukça önemlidir.

Bisikletler için Sinyal ve Aydınlatma

USB şarjlı bisiklet ön far ışık ve fener ürünleri kısa sürede şarj olur. Su geçirmeyen özelliği taşıyan bir ön lamba aldığınızda, zorlu hava koşullarında dahi yolunuz aydınlık kalır. Üç fener modu sayesinde farklı işlevleri yerine getirebilen, USB şarjlı bisiklet lambalarının yüksek lümen değerleri karanlıkta iyi görünmenizi sağlarken, size güvenilir bir rehberlik de yapabilir. Mekan farklılıklarını gözeten parlama ışığı, orta ışık ve flaş ışığı gibi farklı modları ile dağda, çocuğunuzun bisikleti için veya şehir trafiğinde bisiklete binerken kullanmanız için uygundur.

Bi·si·klet ön arka si·nyal ve aydınlatma lambası setleri ön ve arkaya güçlü ışık verir. Monte edildiğinde contalı klipsleri sayesinde bisikletinizin boyasını korur. Güvenli gece sürüşlerinin temel ekipmanları arasında yer alan ledli lamba seti hem aydınlatma hem sinyal işlevi bulunuyor.

Sürüş performansınızın karanlık nedeniyle azalmasını önleyen ön ve arka lamba seti yanıp sönen, çapraz yanan, düzenli ve sürekli yanan ışık gibi farklı ayarları sayesinde çok yönlü bir kullanıma sahip.

Uzun Turlarda Gerekli Bisiklet Malzemeleri

Özellikle uzun dağ rotalarına çıktığınızda yanınızda olması gereken ekipmanları taşımanızı sağlayacak hafif bir bisikletçi çantası oldukça işinize yarayacak. ÇiçekSepeti bisiklet malzemeleri arasında su geçirmeyen ve ağırlığı emen kumaştan yapılmış üst düzey hafifliğiyle dikkat çeken sırt çantası bisiklet turlarına uygun rahatlıktadır.

Parlak renkleri, küçük boyutu, yandan erişimli iç haznesi, suluk ve kulaklık için ayrı bölmeleri bulunan bisikletçi çantası modelleri günlük kullanım için de uygun. Güneş ışığının çantanın iç kısmına geçişini azaltarak serin kalan içi yüzeyi, nefes alan yapısı, süngerli omuz askıları sayesinde sıcak aylardaki dış mekan etkinlikleriniz için ideal. Fosforlu bantları ise gece sürüşlerindeki görünürlüğünüzü artırıcı etkiye sahip.

Çanta kullanmayı sevmeyenlerin yanında taşımaları için kullanabileceği tur heybelerinin su geçirmeyen laminasyon kumaşları ve gece sürüşleri için reflektör şeritleri var. İsteğe bağlı takılıp çıkarılabilen tur heybe modelleri planladığınız uzun turlar için oldukça pratik. Hem yol hem dağ bisikletlerinde kullanabileceğiniz bisiklet aynası modellerini bisikletinizin farklı noktalarına monte edebilirsiniz. Gidonun her iki tarafına monte edilen kırılmaz aynalar ABS krom malzemeden üretildiği için düşüşlerde tehlike oluşturmayan yapıdadır.

Bisiklet Malzemeleri ve Aksesuarları

Bisikletiniz için parmak izi okuyuculu kullanımı kolay, güvenlik seviyesi yüksek asma kilit çeşitleri kısa süreli parklarda bisikletinizi çalınma riskine karşı korur. Dahil işlemcili ve akıllı çip setin yaklaşık 1 saniye içinde kilidi açabilme özelliğinin yanı sıra, 10 adede kadar parmak izi tanıma kapasitesi var. Paslanmaz çelikten yapılan akıllı kilitler suya dayanıklılıkları sayesinde bulunduğunuz her ortamda emniyet sağlar.

Bisiklet çocuk arka taşıma koltuğu geniş ayak koruma alanı ile seyir süresinde üst düzeyde konfor ve güvenlik sunar. Taşıyıcısı olmayan bisikletlere kolayca monte ederken gerekli aletlerle birlikte sunulan popüler çocuk taşıyıcı ürün çocuğunuzla birlikte keyifli gezintiler yapmanıza yardımcı olur. Çocuğunuzun rahatlığı ve emniyeti için üç farklı yükseklik seçeneği ve ayak yükseklik ayarı sayesinde oldukça rahat bir kullanıma sahip. Çocuk taşıma koltuğu ile hafta sonu bisiklet gezilerinizi ailecek yapabilir, şehirde keyifli turlar düzenleyebilirsiniz.

Detaylı ve işlevsel aksesuarların yanı sıra, bir bisikleti oluşturan dış tekerlek seti, park ayağı, krank mili, ruble, gidon çeşitleri, pedallar gibi temel parçalar da ÇiçekSepeti bisiklet malzemeleri arasında yer alıyor. Her renkte plastik suluk matara, metal bisiklet zili, çeşitli türde bisiklet kilidi, elcikler, bisiklet el pompası, korna, bisiklet sepeti, uzun veya kısa parmaklı eldivenler, bisiklet koruyucu branda ve daha nice bisiklet parça ve aksesuar eksiklerinizi ÇiçekSepeti.com'dan hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.