İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bisiklet Matara ve Matara Tutucu Çeşitleri

Her insan günlük belli miktar su içme ihtiyacı duyar. Su, vücudu zinde tutar ve yaşamsal fonksiyonların işlemesi için gereklidir. Çeşitli sporlarla ilgilenen insanlar sularını yanında götürmek için mataralardan yararlanır. Bu noktada bisiklet matarası kullanıcıların beğenisini kazanır. Bisiklet sürmekten hoşlanıyorsanız aracınızın su gözüne sabitleyerek susadığınız her an suyunuzu elinizin altında bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden bisiklet su mataralarına göz atabilirsiniz.

Bisiklet Matara ve Matara Tutucu Modelleri

Mataraların farklı birçok çeşidi bulunur. Asıl görevi suyu muhafaza etmektir. Özellikle sıcak havalarda suyunuzun soğuk bir şekilde kalmasını istiyorsanız bisiklet mataralarından yararlanabilirsiniz. Mataralarınızı yanınızda taşımak için bisiklet matara tutucu kullanabilirsiniz. Matara tutucu genellikle bisikletteki üst demire monte edilir. Bu sayede mataranızı güvenli bir şekilde dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

  • Mataralar yapacağınız uzun sporlarda susamanız halinde su ihtiyacınızı karşılamanız için yardımcı olur. Klasik birçok çeşidi bulunur. Bu çeşitler suyun kirlenmeden taşınabilmesi için uygundur.
  • Suyunu soğuk içmek isteyenler için termoslu matara çeşitleri bulunur. Bu mataralar termos görevi üstlenir ve içine koyduğunuz su, kahve çay gibi içeceklerin sıcaklığını muhafaza eder. Bu sayede sıcak havalarda yanınızda götürdüğünüz içeceğiniz uzun vadede ısınmadığından soğuk bir şekilde tüketilebilir.
  • Mataralar cam, plastik ve metal olmak üzere farklı malzemelerden ortaya konulur. Bunlardan dilediğinizi tercih ederek mataradan istediğiniz verimi alabilirsiniz.
  • Siyah, beyaz, kırmızı ve pembe gibi farklı renk seçenekleri bulunur.

Bisiklet Matara Fiyatları

Bisiklet matara fiyatları her bütçeye uygundur. Kullanıcıların kendi bütçesine ve zevkine uygun olan matarayı bulabilmesi için farklı çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler arasından fiyat performans olarak size en uygun olanını tercih ederek bisiklet sürerken içeceğinizi daima yanınızda taşıyabilirsiniz.

Matara tutucular mataranızın çantanızda ağırlık yapmaması için bisiklete monte edilerek taşınmasına olanak sağlar. Bisikletin genellikle üst demirine yerleştirilen tutucular farklı modellere ayrılır. Demir ve plastik gibi çeşitleri olan tutucu modelleri genel hatlarıyla çeşitlilik gösterir. Uzun, kısa, geniş ve dar modelleri bulunan tutuculardan kendi mataranız için uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak dilediğiniz renge ve modele sahip olan bisiklet matara matara tutucuyu satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.