Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisiklet Montu ve Yağmurluğu

Outdoor sporları arasında belki de en keyiflilerinden biri bisiklet sürmektir. Ancak bu sporun en iyi şekilde yapılmasını sağlamak için ona uygun kıyafetlerle desteklemeniz gerekir. Özellikle yağışlı ve rüzgarlı havalarda bisiklet sürmek zor olacağı için, bu olumsuz hava şartlarından korunmak oldukça önemli. Hem bisiklet sürme performansınızı artırmak hem de sağlığınızı korumak için bisiklet kıyafeti satın alabilirsiniz. Bisiklet kıyafetleri arasında yer alan rüzgarlık, mont, yağmurluk gibi özel ürünler şimdi ÇiçekSepeti’nde! İhtiyacınıza yönelik, tarzınıza ve bedeninize uygun bisiklet giyim malzemeleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir ve sepetinize ekleyerek online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde bisiklet sporunu bir üst seviyeye çıkarabilir ve kendinizi korunaklı hissedebilirsiniz.

Bisiklet Montu Modelleri

Bisiklet montu ya da bisiklet rüzgarlığı olarak da bilinen bu parça, bir bisikletlinin olmazsa olmaz kıyafetleri arasında yer alıyor. Bu montlar sadece kış aylarında değil, yaz ve bahar aylarında da sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünlerin modelleri renklere, desenlere, tarzınıza ve kullanım alanlarına göre değişiyor. Yaz mevsiminde kullanılacak bisiklet rüzgarlığı modelleri için nefes alma özelliğinin olmasına ve cildi tahriş edecek kalitede bir malzeme ile hazırlanmasına dikkat edilirken, kış mevsiminde giyilecek bisiklet montu modelleri için aranılan özellik yağmur ya da rüzgar geçirmemesidir. Bu montlar kapüşonlu, çene koruyuculu, cepli ya da farklı aksesuarlara sahip olabilir. Satın alırken işinizi kolaylaştıracak aksesuarlara ve özelliklere sahip olmasına dikkat etmenizi öneririz. Konforunuzu artıran, sizi kış ayında soğuk havadan yaz ayında ise sıcaktan koruyan bu özel bisiklet montu ve bisiklet rüzgarlığı modelleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Siz de tarzınıza ve bedeninize en uygun modelleri satın alarak bisiklet sporunu bir adım öteye taşıyabilirsiniz!

Bisiklet Yağmurluğu Modelleri

Bir bisikletli için en zorlu durumlardan biri, yağmurdur. Zemin kayganlaşır, görüş mesafesi kısalır ve eğer bir yağmurluğunuz yoksa üzeriniz ıslandığı için hasta olmanız kolaylaşır. Bisiklet yağmurluğu alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, hangi model yağmurluk alacaksanız alın fosforlu renklerde olmasıdır. Çünkü görüş mesafesinin azalması, araçların ve diğer insanların sizi fark etmelerini de zorlaştırır. Canlı ve fosforlu renge sahip yağmurluk kullandığınızda, oluşabilecek kazaların da önüne geçebilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise dış yüzeyinde su tutmayan ürünleri tercih etmeniz olacak. Çünkü su çeken bir yapıya sahip kumaş, üzerinizdeki kıyafetlerin ve dolayısıyla teninizin de ıslanmasına neden olacaktır. Yağmurluk seçerken hangi mevsimde kullanacağınız da oldukça önemli. Eğer kış aylarında zorlu yağmurlarda bisiklet kullanıyorsanız, laminat içeren bisiklet yağmurluğu modellerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde kullanım alanına, bedeninize ve tarzınıza en uygun bisiklet yağmurluğu modellerini bulabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Bisiklet Montu ve Yağmurluğu Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Her spor dalı gibi bisiklet sporunun da gerek aksesuar ile gerekse kıyafetlerle desteklenmesi gerekir. Hiçbir koruyucunuz olmadan bisiklet sürmek, hem güvenlik sorunlarına hem de sağlık sorunlarına neden olacaktır. Bu nedenle bu spor için uygun bisiklet kıyafeti modellerini satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde bisiklet giyim malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen bisiklet rüzgarlığı, bisiklet montu ve bisiklet yağmurluğu ürünleri sizi bekliyor! Siz de bu parçalar arasında bütçenize en uygun olanı seçtikten sonra sepetinize ekleyebilir ve güvenli alışveriş yolu ile siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Amatör ya da profesyonel anlamda bisiklet sporu ile ilgileniyor olsanız da, kaliteli malzemeden üretilen bu parçaların bu spora nasıl bir deneyim kattığını siz de göreceksiniz!