Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Bisiklet Motosiklet Tutucusu

Bisiklet ya da motosikletler, arabalar ile kıyaslandığında daha temkinli bir sürüş gerektirir. Kask, dizlik ve eldiven gibi ekipmanlar bu araçları sürerken olmazsa olmaz koruyuculardan bazılarıdır.

Bisiklet ya da motosiklet ile yapacağınız yolculuklarda telefonunuzu elinizde tutmak güvenli bir durum değildir. Bu araçları kullanırken telefonunuzu en iyi şekilde muhafaza etmek adına bisiklet motosiklet tutucusu aksesuarlarına göz atabilirsiniz.

Bisiklet Motosiklet Tutucusu İle Güvenli Sürüş Deneyimi

Bisiklet ya da motosiklet kullanımında sürüş deneyiminizi daha güvenli ve keyifli bir hale dönüştürmek için tasarlanan birçok ekipman bulunur. Telefon tutucuları ile ellerinizi kullanmadan navigasyon uygulamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca harici bir kulaklık ile müzik dinleme ya da arama cevaplama gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sürüş sırasında akıllı telefonunuzun eller serbest modunu aktive ederek sesli komut yoluyla ellerinizi kullanmadan telefon üzerinde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bisiklet motosiklet tutucu önerileri ve yorumlarını inceleyerek kullanıcıların paylaşmış oldukları deneyimler üzerinden ihtiyacınıza yönelik telefon aksesuarına karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Her Telefon Modeline Uygun Bisiklet Motosiklet Tutucusu

Bisiklet ya da motosiklet gidonuna sabitlenerek kullanılan telefon tutucularının mıknatıslı ve telefonu kavrayan kıvrımlı tasarımlı başlıkları bulunur. Böylelikle telefonunuzu düşürme endişesi olmadan güvenle tutucuyu kullanabilirsiniz.

Telefon tutucularının su geçirmez özellikli modelleri, yağmurlu havalarda dahi sürüş esnasında telefonunuzun ekranını görebilmenize yardımcı olur. Bisiklet motosiklet tutucu kampanyalarını takip ederek telefon modelinize uygun tutucuya uygun fiyatlandırmalar üzerinden sahip olabilirsiniz.

Bisiklet Motosiklet Tutucusu Çeşitleri

Belirli tutucu modelleri gidonun yanı sıra aynaya bağlanabilen bir yapıya da sahiptir. Birçok tutucu modelinin başlık kısmının 360 dereceye kadar dönebilme özelliği bulunur. Ayrıca hızlı şarj fonksiyon bulunan tutucular, yolculuk sırasında pratik bir şekilde telefonunuzu şarj etmeniz konusunda size kolaylık sunar.

Bisiklet motosiklet telefon tutucu modellerinin her telefona yönelik farklı boyut seçenekleri bulunur. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden bisiklet ya da motosikletler için tasarlanan telefon tutucularını hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.