Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bisiklet Parça Ürünleri

Günümüzde hem spor hem de ulaşım amaçlı kullanılan bisikletlerin düzgün çalışabilmesi için teknik ve mekanik aksamlarının eksiksiz olması gerekiyor. Vites, bisiklet freni ve süspansiyon sistemi içerisinde yer alan birçok bileşen, uzun süreli kullanımlarda ya da düşme gibi durumlar karşısında zarar görebiliyor. Bu tür durumlar dikkate alınarak üretilen parçalar ile yıpranan bisiklet aksamınızı yenileyebilirsiniz. Dış lastik, gidon uzatma aparatı, fren pabucu, balata ve vites kolu gibi çeşitli ürünler, sürüş performansınızı artırabilme imkânı sunarak yolculuklarınızı konforlu bir hale getiriyor. Birbirinden farklı özelliklerde üretilen tüm bisiklet parçalarını ÇiçekSepeti’nden satın alabilir, kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bisiklet Parçaları ile Güvenli Bir Sürüş Deneyimi

Bisiklet kullanıcılarının beklentileri göz önünde bulundurularak üretilen parçalar, hız ve kontrol arasındaki dengeyi sağlayabilmenize yardımcı olur. Farklı yapılara sahip olan ürünler ile sürüş esnasında karşılaştığınız her türlü engelin üstesinden gelebilir, denge ve hız problemlerini kolaylıkla çözebilirsiniz. Şehir, yarış, dağ ve yol bisikletlerinin özellikleri dikkate alınarak geliştirilen parçalar, kontrol kabiliyetinizi artırarak daha iyi manevralar alabilmenize yardımcı oluyor. Bu ürünler arasında yer alan fren telleriyle kopan tellerinizi değiştirebilir, seyahatlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen fren balatalarıyla yıpranan ve aşınan bisiklet balatalarını yenileyebilir, kısa mesafelerde bile etkili bir duruş performansı elde edebilirsiniz.

Gidon üzerine yerleştirilen bisiklet parçaları arasında bisiklet vites kolları, hızınızı istediğiniz oranda artırıp azaltabilmenizi sağlıyor. Islak, kuru, topraklı ve çamurlu yol koşulları için geliştirilen birçok dış tekerlek modeli ile daha iyi ivme alabilir, kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Sert plastik, karbon ve çeşitli metaller kullanılarak üretilen ürünler, bisikletinizi hem hareket ettirirken hem de yönlendirirken deneyiminizi artırıyor. Farklı ağırlıklarda tasarlanan çamurluklar ile ıslak yol koşullarında kıyafetlerinizin kirlenmesini önleyebilir, taş ve benzeri sert materyallerin üzerinize sıçramasını engelleyebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun seçenekler sunarak seçim yapmanızı kolaylaştıran parçalarla bisikletinizin bakım işlemlerini pratik şekilde halledebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Özelliklere Sahip Bisiklet Yedek Parçaları

Bisikletlerin boyutu ve teknik özellikleri dikkate alınarak üretilen parçalar, portatif yapılarıyla birkaç adımda monte edilebiliyor. Kopan ve aşınan zincirlerinizi değiştirerek aktarma takımının düzgün çalışmasını sağlayabilir, viteslerinizi daha yumuşak bir şekilde değiştirebilirsiniz. 6, 7, 8 ve 9 vitesli aktarıcılara özel olarak tasarlanan birçok ruble takımı, paslanma gibi korozyonlara karşı dayanıklı yapılarıyla uzun süre kullanılabiliyor. Hem şehir ve yol hem de dağ ve yarış bisikletleri için üretilen pedallar ile en zorlu rampaları kolaylıkla çıkabilirsiniz. Kopmalara karşı geliştirilen vites telleri, sürüş esnasında herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçerek deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor.

Engebeli yol koşullarında titreşimleri engelleyen amortisörlerinde aralarında bulunduğu bisiklet parçaları, konforunuzu artırarak istediğiniz performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. Farklı inç jantlara uygun olarak üretilen iç lastik setleriyle patlayan tekerleklerinizi yenileyebilirsiniz. Zorlu yarış parkurları, dağlık ve ormanlık patikalar için tasarlanan bisiklet maşası, sürüş sırasında dengenizi koruyarak yola daha iyi konsantre olabilmenizi sağlıyor. Tekerleklerin sarsılmaması ve hızlı ivme alabilmesi için geliştirilen bilyelerinizi de değiştirebilme olanağı tanıyan ürünler, tehlikelerden uzak mutlu sürüşler elde edebilmenizi sağlıyor. Zengin çeşitliliğiyle birçok teknik sorunu çözebilmenizi sağlayan bisiklet parçaları ile konforunuzu artırabilir, seyahatlerinizi keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yolculuklarınızı Bisiklet Ekipmanları İle Tamamlayın

Bisiklet parçaları arasından seçim yaparken uyumluluğa dikkat etmeniz gerek. Hem boyut hem de mekanik olarak birçok çeşide sahip olan ürünlerle sürüş güvenliğinizi artırabilir, kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayaklık gibi koruyucu ekipmanların da aralarında bulunduğu parçalar, düşme ve çarpma gibi durumlarda bisikletinizin vites aksamının zarar görmesinin önüne geçiyor. Kullanacağınız yol şartlarını ve bisikletinizin türünü göz önünde bulundurarak doğru ürünü seçebilirsiniz. Siz de ÇiçekSepetin’de yer alan bisiklet parçaları arasından ihtiyacınız olan modeli sipariş verebilir, aynı gün teslimat seçeneğiyle hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.