İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bisiklet Pedal Grubu Modelleri

Eğlenceli bir aktivite olan bisiklet sürmede herhangi bir yaş sınırı bulunmaz. Büyük küçük yaş fark etmeksizin isteyen herkes bisiklet sürebilir. Mesela 7 yaşındaki bir çocuk arkadaşları ile birlikte evlerinin önünde bisiklet sürerek kaliteli vakit geçirebilir. 18 yaşındaki bir genç okula giderken ulaşım aracı olarak bisikleti tercih edebilir. Üstelik ulaşım aracı olarak kullanılan bisikletler motosiklet ve otomobil gibi motorlu taşıtlara nazaran çevreye zarar vermez. Çevre bilincine önem veren bir yetişkin işe giderken otomobil yerine bisiklet kullanabilir. Bunların dışında spor ve eğlence amacı ile sahil yollarında bisiklet sürülebilir. İki tekerlekli bir taşıt olan bisiklet insan gücü ile ilerler. Bunun için de her bisiklette iki adet pedal bulunur. Bisiklet kullanıcıları kendi taşıtlarının pedallarını istedikleri gibi değiştirebilir. Siz de hayalini kurduğunuz bisiklet pedal seti için ÇiçekSepeti’ne bakabilirsiniz.

Bisiklet Sürücüleri İçin Modern ve Yenilikçi Pedallar

1700’lü yıllarda üretilen tekerlekli taşıtlarda pedal ve gidon gibi ana parçalar yer almaz. Bugünkü bisiklet üretimlerinin atası olarak kabul edilen ilk pedallı model ise Mac Millan tarafından 1839 yılında icat edilir. Bisiklet tasarımları zaman içerisinde yenilerek daha modern bir hal alır. Bu değişim tekerlekli taşıtların bir parçası olan pedalları da etkiler. Bisiklet kilitli pedal yenilikçi ve kullanışlı parçalardan birisi olur. Bunlara SPD pedal adı da verilir. İlk defa Shimano firması tarafından üretilen SPD pedalları ayakkabı tabanı ile bütünleşir. Ayrıca bu pedallar dağ ve yol bisikletlerine göre değişiklik gösterir. Bisiklet kilitli pedalları ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Bisiklet Pedalları ÇiçekSepeti’nde

Bisiklet pedalları sağ ve sol bacağın beraber koordineli bir şekilde çalışması sonucu hareket eder. Pedalı olmayan tekerlekli bir taşıt asla yol alamaz. Eğer kullandığınız bisikletin pedal kalitesinden memnun değilseniz yeni ürünler deneyebilirsiniz. Bunun için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir ve yüzlerce farklı modeli inceleyebilirsiniz. Shimano ve XLC gibi dünya çapında tanınan markalar farklı bisikletlere uygun hem dayanıklı hem de şık pedallar üretir. Bu ünlü markaların bisiklet pedal fiyatı hakkındaki bilgilerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.