İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bisiklet Zincir Pas Sökücü ve Yağ Sökücü Çeşitleri

Günümüzde bisiklet kullanmayı tercih eden insan sayısı giderek artış göstermektedir. Bu artışta özellikle bisikletin sağlıklı ve eğlenceli bir aktivite olmasının etkisi bulunur. Doğa dostu bir ulaşım aracı olan bisiklet için belirli bir yaş sınırlaması getirilemez. Yapabileceğini hisseden herkes kaç yaşında olursa olsun bisiklet sürebilir. Hatta bisiklet sürmeyi bilmeyenler 1-2 gün gibi kısa bir süre içerisinde her şeyi öğrenebilir. Ancak sürümü kolay olan bu ulaşım aracında düzenli olarak yapılması gereken birtakım bakımlar bulunur. Özellikle bisiklet zincirleri bakım yapılmadığı takdirde kısa süre içerisinde paslanıp yağlanır. Bisiklet yağ sökücü, çok amaçlı pas sökücü gibi tamir ve tadilat ürünlerinin kullanımı ustalık gerektirmez. Bu nedenle herkes kendi bisikletinin zincirlerine kolayca bakım yapabilir. Siz de bisiklet bakım ve onarım malzemelerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Zincir Yağ ve Pas Sökücüleri ile Derinlemesine Bakım

Bir bisikletin doğru şekilde ilerleyebilmesi için zincirlerinin temiz ve bakımlı olması gerekir. Paslanan zincirler bisiklet pedallarının çevrilmesini zorlaştırır. Yağlanan zincirler ise hem kişinin kıyafetlerini hem de çevreyi pisletir. Bu nedenle zincir bakımları düzenli olarak yapılır. Üstelik bu bakımlar çok pratik bir şekilde yapılabilir ve zaman almaz. Bisiklet zincir yağ sökücü en inatçı ve yoğun lekeleri bile bir iki sprey sonunda tamamen çıkarır. Yağ sökücü sprey kullandıktan sonra zinciri bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Bisiklet zinciri pas sökücü ise adeta zinciri baştan aşağıya kadar yenilir. Pası ve nemi atarak zincirin yeniden parlamasını sağlar. Derinlemesine bakım için gerekli tüm malzemeleri ÇiçekSepeti üzerinden temin edebilirsiniz.

Kaliteli Zincir Yağ ve Pas Sökücüleri ÇiçekSepeti’nde

Bisiklet yağ temizleyici malzemeleri içerisinde hiçbir aşındırıcı ve tehlikeli madde barındırmaz. Bu temizleyiciler sprey formülleri sayesinde her türlü bisiklet zincirinin üzerine rahat bir şekilde uygulanır. Çok amaçlı bisiklet bakım malzemeleri ortalığı kirletmeden zincirin üzerindeki yağı, kiri ve pası ortadan kaldırmaya yarar. Tek bir ürün alarak hem çocuk hem de yetişkin bisikletleri için aynı temizleyiciyi kullanabilirsiniz. Çok amaçlı pas sökücü ve yağlayıcı sprey gibi birçok ürünü ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.