İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Blackspade ÇiçekSepeti’nde!

Narkonteks tekstil firmasının bir markası olan Blackspade ile soğuk havanın etkilerinden kurtulabilir, konforlu ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere tüm aile fertlerine uygun tasarlanan uygun fiyatlı Blackspade ürünleri, yumuşacık dokunuşlarla gün boyu rahatlık sunar. Kaliteli ve yalın tasarım anlayışını benimseyen yeni sezon Blackspade ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde hemen ulaşabilirsiniz.

Vücut Isısını İdeal Seviyede Tutan Blackspade Ürünleri

Termal giysi ve aksesuar konusunda geniş bir yelpaze sunan Blackspade, vücut ısısını koruyarak kuru ve sıcak kalmanıza yardım eder. İndirimli Blackspade ürünleri arasında iç çamaşırından çoraba, pijamadan plaj giyimine, bereden eldivene, zıbından içliklere ve korse takımlarına kadar birçok ürün çeşidi bulunur. Farklı kullanım alanlarına uygun olan ürünler, vücudunuzu sıkıca sararak yalıtım sağlar. Böylece soğuk havalarda yaptığınız aktiviteye konforunuzdan ödün vermeden devam edebilirsiniz.

Doğal liflerin kullanıldığı kıyafetler, terin hızlı bir şekilde emilmesine ve dışarı atılmasına yardım eder. Soğuk havaya karşı koruma sağlayan Blackspade ürünleri, nefes alıp verme kabiliyeti sayesinde nem kontrolünün yapılmasını da sağlar. Kötü koku oluşumunu engelleyen nem kontrol özelliğinin yanı sıra özel üretim iplik ve kumaşlar, tahriş yapmadan gün boyu rahat etmenize destek olur.

Blackspade termal kıyafetler, kullanılan ortamın sıcaklık derecesine göre üç farklı seviyede tasarlanır. Birinci seviye kıyafetler yumuşak ve hafif yapılarıyla her mevsim kullanılabilirken ikinci seviye termal ürünler orta ve yüksek performanslı aktivitelere uygunluk gösterir. Çok daha soğuk hava şartları için üretilen üçüncü seviye ürünler ise fonksiyonel kumaşları ve polar desteğiyle konforlu bir kullanım sunar. Erişilebilir Blackspade fiyatları, bütçe dostu fiyat aralığıyla kullanıcıları mutlu eder.

Güvenilir alışverişin adresi ÇiçekSepeti sayesinde Oeko-Tex 100 standartlarına uygunluk gösteren Blackspade kampanya ürünlerini tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Outlet Blackspade modellerini de inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.