Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Blendax ÇiçekSepeti’nde!

“Baş döndürücü ve dolgun saçlar” sloganıyla akıllara kazınan marka Blendax, hayalini kurduğumuz saçlara kavuşmanın imkansız olmadığını bizlere kanıtlayan ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Sağlıklı bir saç ve saç derisi herkes için önemlidir. Doğanın güzelleştirici gücünden aldığı ilhamla ürünlerini şifalı bitki ve meyvelerle geliştiren Blendax, saçınızla ilgili tüm beklentilerinizi karşılayacak.

Blendax’la Kötü Saç Günlerine Elveda

Farklı saç ve saç derisi tipleri, kendilerine özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Sağlıklı ve canlı saçlar için farklı ihtiyaçlara uygun reçeteleriyle Blendax ürünleri, bu ihtiyaçlara uygun bakımı her yıkamada sağlıyor. Saçlarınızı dipten uca beslerken daha dolgun bir görünüm için Blendax’ın birbirinden etkili ürünlerini kullanabilirsiniz. Saç kırıkları, yağlanma ya da saç işlemlerinin yarattığı yıpranmaları da Blendax sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Saçlarınızda detoks etkisi yaratacak avantajlı Blendax ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Kadın, erkek ve çocuklar için formüle edilmiş Blendax ürünleri, hassas ciltlere uygun içerikleriyle saç bakımını cilt dostu bir şekilde yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden. Kalıcı kokularıyla gün boyu ferahlığını cildinizde hissedebileceğiniz Blendax ürünleri, elektriklenme, kabarma ya da şekil alamama gibi can sıkan saç problemlerinin de önüne geçiyor.

Kendimizi iyi hissetmemizde önemli rolü olan saçlar, Blendax ürünleri ile güzel bir gün geçirmemiz için ışıltılı ve sağlıklı bir hale geliyor. Kötü saç günlerine veda edeceğiniz, gücünü doğadan alan formülleriyle saçınıza hak ettiği temizliği ve bakımı sağlayan indirimli Blendax ürünlerini, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel fırsatlarla sepetinize eklemek, hızlı ve konforlu bir deneyim yaşamak için hemen alışverişinize başlayın!