Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Blender Çeşitleri

Küçük mutfak aletleri, doğrama ve öğütme gibi zaman alan işleri sizin yerinize tamamlar. Bu sayede size zaman kazandırır. Blender modelleri, güçlü motoru ve keskin bıçakları sayesinde karıştırma ve doğrama işlevlerini yerine getirir. Elektronik markaları tarafından satışa sunulan blenderlar, kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde tasarlanır. El blenderı, çorbalarınız ve yemeklerinizde ideal karıştırma sağlarken, smoothie blender, lezzetli ve sağlıklı içecekleri dakikalar içerisinde hazırlamanıza yardımcı olur. Birbirinden kaliteli ve en iyi blender seçenekleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

El Blender Modelleri ile Yemekleriniz Daha Lezzetli

El blender modelleri, metal öğütücü ve motor gövde olmak üzere iki parçadan oluşur. Ürünlerin her biri hafif tasarımı, kompakt boyutları ve ergonomik tutuş sağlayan gövdesi sayesinde kolaylık sağlar. Çoğu el blenderı yavaş, orta ve turbo olmak üzere üç farklı güç seçeneği ile çalışır. Gövdenin üzerinde yer alan kademeli güç seçeneklerinden yiyeceğiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.  Blender ürünlerinin metal öğütücüsü, yapısı sebebiyle ısıya karşı direnç gösterir. Bu sayede ürünü, ocağınızın üstünde pişmekte olan yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Çorba, bebek maması, lezzetli içecekler, sebze ve meyve püreleri hazırlayabilirsiniz. Yiyeceklerinizi hazırladıktan sonra öğütücüyü akan suyun altında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Tekli el blenderı fiyatları ile de avantaj sağlar. Alternatiflerine göre hesaplı fiyat değerleriyle bütçe dostu özellikler taşır.

El blenderı çeşitlerinin, doğrama ve öğütme işlevlerine ek olarak karıştırma ve parçalama işlemlerini de gerçekleştirmeniz için set seçenekleri de mevcut. Setlerin içinde el blenderı ile birlikte çırpma işlemi için mikser, doğrama işlemi için hazne ve rondo yer alır. Bazı seçeneklerde rondo haznesi camdan, bazılarında ise plastik malzemeden oluşur. Tüm parçaları gövde motoruna entegre ederek kullanabilirsiniz.

Blender ile İçecek Hazırlamak Çok Kolay

Smoothie blender modelleri gövde, portatif şişe, kapak ve bıçak olmak üzere dört parçadan oluşur. Ürünlerin bıçağı genellikle buz kırabilme özelliği taşır. Şişeleri ise tek kişinin tüketmesi için ideal kapasite sunar. Buz kırıcı blender ile içecek hazırlamak oldukça kolaydır. Hazırlık için şişenin içine meyvelerin doğranması, süt ve buzun eklenmesi yeterli. İçeceğiniz için istediğiniz karışımı şişenin içine ekledikten sonra bıçaklı kapağı kapatarak gövdenin üzerine yerleştirebilirsiniz. Makinenin çalıştırılmasının ardından içeceğiniz 10 saniye içerisinde hazır olur. Hazırladığınız içeceğinizi, şişenin kapağını kapatarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Yanınızda güvenle taşımanız için şişeler plastiktir. BPA içermeyen plastik olduğu için sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Smoothie blender modellerinin içeceğinizi her yerde hazırlayabilmeniz için şarjlı ve portatif seçenekleri de mevcuttur. Eğer portatif blender arıyorsanız bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz

Avantajlarıyla Sürahi Blender Modelleri

Sürahi blender, alternatiflerinden farklı olarak 2 litreye kadar içecek hazırlama kapasitesi sunar. Sürahinin üzerinde malzemeleri takip etmeniz için kademeli gösterge yer alır. Sürahi, hazırlık aşamasında malzeme eklemeniz için ekstra bir kapağa sahiptir. Buz kırıcı özelliğe sahip olan ürünlerle milkshake ve smoothie gibi içeceklerinizi kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Sürahinin kapağı özel kilit sistemiyle öğütme sırasında yiyeceklerin taşmasını ve sızdırmasını önler. Sürahi blender, kolay temizlenebilen özelliğiyle de avantaj sağlar. Ürünün sürahisini bulaşık makinesinde ekonomik programda yıkayabilirsiniz. Gövdenin temizliği için ise yumuşak nemli bir bez kullanabilirsiniz. Tüm modeller, gövdesinin alt kısmındaki kaydırmaz tabanla yiyecek ve içecek hazırlığında güvenli ve konforlu kullanım sunar. ÇiçekSepeti en iyi blender modellerini sizler için bir araya getiriyor. Sizler de ürünü kullanarak lezzetli yiyecek ve içecekleri hazırlamak isterseniz seçenekleri değerlendirebilir ve seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.